nOwiKk

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

0 użytkowników

Grę oceniam przez pryzmat dziecka, moja córka 5-6 lat zachwycona. Przez pewien czas tak długo ogladała karty i sama ze sobą grała żeby potem w 8 na 10 przypadków pokazać rodzicom kto rządzi w tą grę:) oceniam 5/5


Takiego śmiechu jak przy tej grze to jeszcze żadna inna nie spowodowała. Idealna gra do piwka lub kilku głębszych. Nie czekajcie na polską wersję bo nie jest ona do niczego potrzebna gra jest niezależna językowo – wszystkie rzeczy (które ew. by trzeba tłumaczyć) są pięknie przedstawione w formie graficznej. Polecam brać i grać!


Napiszę tak - od zakupu nie gramy w samą podstawkę - SoS jest dodatkiem idealnym daje co dodatek powinien dawać - jeszcze więcej grywalności. Polecam - kupować i się nie zastanawiać!


Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi komentarzami na temat gry. Jest to chyba najczęściej grana przeze mnie i moją żonę gra planszowa.
Dla obawiających się języka - naprawdę wystarczą podstawy (albo nawet ich brak) dla mojej lepszej połowy która miała na początku małe problemy, przetłumaczyłem karty intryg (z podstawki i dodatku jak ktoś chce to można pobrać z BGG) ale teraz chyba nawet na nie nie zerka.
Karty questów są intuicyjne i tłumaczenie w ogóle nie jest potrzebne.
Gra świetnie chodzi na 2jkę ale fun jest większy przy większej ilości osób.
Łatwo wprowadzić w grę osoby nie grające - bardzo proste zasady, do opanowania w ciągu jednej kolejki.


Świetna gra wciągająca i z klimatem. Na początku wydaje się trochę ciężka, ale po ogarnięciu zasad chce się grać i grać.
Grałem tylko z żoną także nie wiem jak się sprawdza na więcej osób, ale na dwójkę polecam jak najbardziej.


CMDR_Blue_R

Liczba recenzji: 456

Mobitz

Liczba recenzji: 72

Keszman

Liczba recenzji: 20

JediPrzemo

Liczba recenzji: 199

Naczo_M

Liczba recenzji: 13

Urath

Liczba recenzji: 170

M_zdrojek

Liczba recenzji: 119

Grzegorix

Liczba recenzji: 3

kallak

Liczba recenzji: 109

Pizystrat

Liczba recenzji: 210