Patya

Wrocław

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

3 użytkowników

Zwiarowana, szybka i bardzo łatwa karcianka. Idealna gra dla tych, którzy nie lubią uczyć się nowych zasad.... bo tych niemalże nie ma. Talia złożona jest z kart akcji, kart które mogą tworzyć zasady gry oraz artefaktów dodających specjalnych zdolności. Obowiązują zasady zgodnie z aktualnie wyłożonymi kartami, tak długo aż pojawią się nowe bądź te zostaną odrzucone. Najwazniejsze to czytac co się ma na kartach. Wielokrotna zmiana zasad może sprawić, że rozgrywka skończy się w 5min, a może się ciągnąć nawet godzinę, gdy na przykład krok przed naszym zakończeniem gry inny zawodnik zmieni nam zasady ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Świetna gra imprezowa w klimacie RPG. Nie ma tu jednak walk z potworami, a to co dzieje się gdy poszukiwacze przygód idą odetchnąć do gospody. Zabawne karty, ogrom satyry i totalnie nieoczekiwana tematyka. W końcu można się porządnie upić bez kaca na drugi dzień, czy wsiąść do samochodu po ostrej libacji :) Można też próbować dorównać naszym bohaterom w rzeczywistości, ale to tylko dla mocnych zawodników i może się to różnie skończyć ;) Super zabawa nawet dla niepijacych!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Must have dla każdego potterhead (jak mu słabo pójdzie będzie mieć wymówkę by po raz kolejny obejrzeć serię). Fajne pytania, jednak zdarzają się sporadyczne niewielkie nieścisłości (np.co Hermione otrzymuje od Graupa - gra wskazuje na dzwonek od roweru, chociaż była to cała kierownica). Zdarza się tez, że kolejne pytania będą o coś co było zawarte w tekstach poprzednich pytań. Mimo to jak najbardziej warto!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Dwuosobowa wersja popularnej, słownej gry imprezowej. Zasady działają niemalże identyczne jak w imprezowej wersji z tą różnicą, że duet jest kooperacyjny. Regrywalność spora, bo gra narzuca nam różne układy zgadywanych/omijanych haseł, przez co pojawienie się podobnych słów nie przeszkadza, a wielokrotnie nawet utrudnia gdy nagle mamy ominąć hasło wielokrotnie wcześniej zgadywane:)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Wersja Munchkina dla tych, którym podobają się zabawne prześmiewcze karty, jednak nie lubią negatywnej interakcji tzw. "Wbijania sobie noża w plecy". Gra kooperacyjna polegająca na ochronie zamku przed potworami wychodzącymi z lasu. Pomimo, że gracze grają wspólnie przeciw grze, nie brakuje tutaj negocjacji między graczami, rzucania na siebie klątw czy liczenia swoich punktów. Sama gra także świetnie wykonana - dobrej jakości karty, żetony potworów niemal nie do zdarcia. Może jedynie mury zamku i jego wieże mogły by być nieco lepsze, ale jednak te elementy tylko stoją podczas gry, więc powinny dużo przetrwać.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

HKG_Gildia

Liczba recenzji: 204

Svvital

Liczba recenzji: 178

Sapphire101

Liczba recenzji: 170

Chevilles

Liczba recenzji: 84

Bartek

Liczba recenzji: 34

Lech

Liczba recenzji: 93

Insearchofachocolate

Liczba recenzji: 22

Neveu

Liczba recenzji: 61

Argallis

Liczba recenzji: 127

Hasder

Liczba recenzji: 52

Jasiu1301

Liczba recenzji: 21

Uszasty

Liczba recenzji: 11

Argallis

Liczba recenzji: 127