Paweł

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

12 użytkowników

Zobacz wszystkich

Jak dla mnie ideał :)

Skradł serce momentalnie. Gra to wariacja na temat memory. Zdecydowanie dla młodszych graczy. Moje dzieci wciągnęły się niesamowicie. Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Świetna prosta gra. Gram w nią z moimi dziećmi w wieku wczesnoszkolnym i późnoprzedszkolnym - bawi wszystkich. I jest stosunkowo trudna. Polecam serdecznie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Gra jest świetna. Wydaje się skomplikowana podczas pierwszej partii jednak już za drugim razem pozwala na swobodę. Poza tym fantastyczny pomysł na świat rozgrywki ożywia wyobraźnię wszystkim bez względu na wiek. Polecam gorąco grać z dzieciakami podczas nadchodzących długich jesiennych wieczorów.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Najnowszy wfrp w nowym wydaniu. Warto było czekać. Rebel spisał się na medal i na czas. W wypadku tego podręcznika bycie „na czas” jest sytuacją wyjątkową.

Mimo wszystko polecam dla graczy początkujących. Wiele z rozwiązań jest skierowanych zdecydowanie do takiego użytkownika a starzy warhammerowcy i tak już mają oryginał tej książki.


Książka świetnie wydana i dopracowana w szczegółach. W porównaniu do poprzednich edycji nareszcie jakość wydania stoi na tym samym poziomie co treść.

Rebel jak zwykle spisał się bez zarzutów.


Metallum

Liczba recenzji: 5

Red5

Liczba recenzji: 19

Nepp

Liczba recenzji: 13

Crimson

Liczba recenzji: 6

Staszek Czachórski

Liczba recenzji: 11

Pelzak

Liczba recenzji: 78

Meduz

Liczba recenzji: 10

0blivion

Liczba recenzji: 2

MacGyver

Liczba recenzji: 9

Yine

Liczba recenzji: 442

Leinadkes

Liczba recenzji: 50

Sonofthewild

Liczba recenzji: 17