Paweł - recenzje

Najnowszy wfrp w nowym wydaniu. Warto było czekać. Rebel spisał się na medal i na czas. W wypadku tego podręcznika bycie „na czas” jest sytuacją wyjątkową.

Mimo wszystko polecam dla graczy początkujących. Wiele z rozwiązań jest skierowanych zdecydowanie do takiego użytkownika a starzy warhammerowcy i tak już mają oryginał tej książki.


Książka świetnie wydana i dopracowana w szczegółach. W porównaniu do poprzednich edycji nareszcie jakość wydania stoi na tym samym poziomie co treść.

Rebel jak zwykle spisał się bez zarzutów.


Pięknie wydane, dostarczone na czas. Polecam serdecznie nie tylko fanom uniwersum Sapkowskiego.


Monster manual nie jest podręcznikiem niezbędnym, ale dla mnie zawsze działał jako świetny zbiór pomysłów na udaną sesję. To nei się zmieniło od poprzednich edycji. Podręcznik użytkowy. Nie jest niezbędny ale też naprawdę wzbogaca możliwie najpełniej.

Grajcie w D&D! W epoce renesansu nieśmiertelnych RPGów lat 90 ta gra ma szanse na drugie życie na półkach doświadczonych graczy i nowych początkujących. DD można grać jak dungeoncrawl albo storyztellingowo. Jest to system możliwie elastyczny i pozytywnie oldschooolowy. Teraz po po leku więc dostępny dla wszystkich graczy.


Pamiętam kiedy kupowałem w Rebelu podręcznik do 3 ed. :) Minęło wiele czasu, kolejne edycje moich ulubionych gier się zmieniają - niezmienny pozostaje tylko sklep, który nie zawodzi. Od lat. Co do samej gry: zdecydowanie bilansuje to co pozytywne w poprzednich edycjach i jest bardzo dobrze wydana. Polecam nie tylko fanom dungeoncrawla.


Wbrew pozorom gra sprawdza się także dla młodszych graczy niż wiek przewidywany. Sklep Rebel dostarczył wszystko szybciej niż myślałem a konsultant, z którym rozmawiałem o modyfikacji zamówienia był niezwykle pomocny i po prostu kompetentny. Jestem pod wrażeniem współpracy ze sklepem już od wielu lat. Dziękuję za niezawodność.


Bardzo interesujące uzupełnienie - nie tylko dla nowicjuszy. Rebel bezbłędny. Polecam.


Swietnie wygląda, świetnie się prezentuje - jest naprawdę wyczekane polskiej wersji ;) debel nie zawiódł - wszystko na czas w najwyższej jakości.


Nie mogę się doczekać pierwszej sesji. Po wstępnym przejrzeniu mam wrażenie, że inspiracja estetyką WoD może się wydać nazbyt oczywista (?), ale to na pewno wewnętrzny maruda. Bierzcie w ciemno. Koniecznie w Rebelu, a będziecie mieli paczkę następnego dnia, nawet w wypadku wybuchu wulkanu w Waszej okolicy.


Nareszcie po Polsku. Nie muszę chyba szczególnie polecać.... Za tę cenę, mimo że jakość wydania nieco zeszytowa, podręcznik nie ustępuje innym wydawanym ostatnio na rynku. Wierzę, że się nie rozpadnie. Dostawa Rebela, jak zwykle (od wielu już lat i moich coraz większych zamówień bez zarzutu). Dziękuję.


Polecam wszystkie z serii podręczników uniwersalnych. Ten wyjątkowo dobrze sprawdza się w praktyce. Zdecydowanie do wykorzystania. Nie wahajcie się. REBEL - max.


Powiem tak: jeśli grasz w fate i tak to kupisz. Jeśli nie, a chcesz, na pewno kupisz podręcznik podstawowy. Bardzo dobre wydanie, niezwykle przejrzysto. Polecam


Świetnie wydane. Intrygująca gra. Mam nadzieję, że wpłynie na polski zapał do grania w rzeczy nieoczywiste i niezależne.


Jeśli ktoś jest fanem serii, polecam. Jeśli nie, ale jest fanem gier logicznych na dwie osoby, w której można wygrać, polecam tym bardziej.


Niezwykle oryginalna. Grywalna, ładna, do kolekcji.


Wykonanie w porządku. Generalnie nie wygląda na półce źle. Designerski, nie przeceniajmy jednak autentyczności wyglądu. Ot fajny gadżet. Polecam na prezent.Praktyczne.


Podręcznik wygląda fenomenalnie. Jest też świetnie przejrzysty. Mam nadzieję, że coś z niego będzie w praktyce równie ciekawą alternatywą innych znanych mi dungeoncrawlerów, na jaką zapowiada się treść i szeroka reklama produktu. Moim zdaniem na pewno na poziomie wydania, grafik i rozmieszacznia tekstu jest lepiej. Trochę martwi coraz bardziej uproszczanie schematów fantasy, widocznie przeznaczone do młodzieży nie koniecznie czytającej źródła inspiracji, ale cóż, takie czasy.

Zagram na pewno.


Po prostu Cyberpunk. Odświeżony, ze starym składem i tymi samymi pretensjonalnymi wstawkami literackimi. Wiele się zmieniło od czasu, kiedy czytałem po raz pierwszy. Polecam zwłaszcza tym, którzy tęsknią za czasami skomplikowanej mechaniki i poczuciu, ze wszystko przypłynęło prosto z sesji zapalonego mistrza gry. Nic seryjnego.

O samym świecie pisać nie ma sensu. Na pewno pionier kilku obecnych na polskim rynku tytułów.


W skrócie, konkretnie. Na dłuższą metę nie koniecznie potrzebne, raczej dal fanów i jako uzupełnienie.


FATE znane już anglojęzycznym graczom. W druku prezentuje się znakomicie. Niezwykle przejrzyście napisany, mam wrażenie, że ostatni argument, żeby nie grać w tę mechanikę poległ wraz z ekspresową dostawą do domu. Dziękuję za niezawodność i polecam tym, którzy na komputerze nie czytują.