Paweł

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Losowa talia - może świetna, może słaba, a może całkiem do niczego? Nie wiadomo, póki się nie otworzy!


Dobry, solidny produkt

Dwie losowe talie (miałem pecha, dostałem w nich straszliwe barachło...) plus sporo żetonów - czyli wszystko, co potrzebne, by zacząć grać we dwójkę, choć żetonów może się okazać trochę za mało. Ale jeśli ktoś miał żetony z pakietu podstawowego "Zewu Archontów", to powinno wystarczyć, aż za dość. Na duży plus trzeba zapisać żetony plusów do siły oraz ogłuszenia, które zastąpiły odpowiednie karty z poprzedniej edycji. Karty zdecydowanie nie były tu optymalnym rozwiązaniem.


Dobry, solidny produkt

Gra ciekawa, jak na twór Richarda Garfielda Ph.D. przystało.

"Podstawkę" warto kupić nie tylko wtedy, gdy rozpoczyna się swoją przygodę z KeyForge: żetony to przydatny dodatek, a dwie talie startowe dobrze nadają się do wprowadzania w tajniki gry nowych adeptów.

Warto zwrócić uwagę, że karty z talii startowych mają często wypisane na sobie dokładniejsze wyjaśnienia swojego działania niż "niby" te same karty z talii unikalnych.


Jak dla mnie ideał :)

Koszulki Dragon Shielda tanie nie są, ale jakość uzasadnia cenę. A w bonusie dostajemy solidne kartonowe pudełko na oprawioną talię.


Dobry, solidny produkt

Warto docenić prostotę i elegancje wyglądu tego pudełka. Wielkość w sam raz na 100 kart w koszulkach. Dołączona przekładka pozwala łatwo rozdzielić od siebie dwie talie.


Storm

Liczba recenzji: 233

Mamont

Liczba recenzji: 0

Hojoxhojo

Liczba recenzji: 121