Pirat90

Pionier

Toruń

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

2 użytkowników

Dostałem go od znajomych z okazji urodzin, i strasznie mi się spodobał.
Nie chce powtarzać słów Teichana, bo z większością się zgadzam. Jednak dla mnie najistotniejszą różnicą między tym dodatkiem a Trollfens jak i Labirynth of Ruin jest klimat.

Miasto [opuszczona posiadłość], Upiory, Wrony, Łowca Głów jak i Dowódca... To jest świetne! Nie tak bardzo jak kolejne pająki czy błąkanie się w dziczy. Przynajmniej nie dla mnie.

Pozatym jest kwestja jakości merytorycznej. Dwie klasy które doszły, są świetne. Zmieniają dużo, a gracze wybierają je ponad poprzednie. Przedmioty też są niczego sobie. Zarówno dla bohaterów jak i Overlorda. Relikty w które można wyposarzać całe grupy potworów a nie tylko półkowników, mimo że słabsze, to mają wielki sens. No i same karty Overlorda... Jak dla mnie ideał ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Ładne, czytelne i dobrze się nimi turla, czego więcej chcieć od kości. [a używam ich już kilka lat]


Jak dla mnie ideał :)

Graliście kiedyś w Dixita? To jest podobne ale lepsze. Większa regrywalność no i interakcja między garczami. Z resztą obrazki są tak podatne na interpretacje, że stosuję je w RPGach ;) Polecam!


Dobry, solidny produkt

Produkt wyśmienicie wykonany, ma tylko jedną podstawową wadę, cenę. Szczególnie że nie jest obligatoryjne posiadanie ich aby grać wystarczą zwykłe k6 i k12. Te jednak, są solidnie wykonane i oddają klimat gry


Jak dla mnie ideał :)

Komentarz Jakuba Zapały, jest bardzo trafny.
Od siebie bym dodał kilka szczegółów:
-Gra jest stworzona jednostronnie i asymetrycznie. Zabieg ten miał na celu zapewne oddanie takiej samej perspektywy bohatera co książki. Ogółem można brać to za zaletę, za wyjątkiem tych kilku chwil w których dochodzi do rywalizacji postaci graczy między sobą.
-Miękka oprawa i sposób klejenia skazuje podręczniki na szybkie zużycie. Oddanie książek pod opiekę introligatora rozwiązuje problem.


bkl45445345

Liczba recenzji: 21

Red5

Liczba recenzji: 19

Justknowleo

Liczba recenzji: 1