Robert

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

o moich 5 rozgrywkach ogólnie oceniam zakup The Others 7 Sins jako udany. Oczywiście osoby mające stała ekipę i szukające gry z kampania, gdzie gracze mogą zżywać się z bohaterami i rozwijać ich z misji na misję mogą poczuć się zawiedzeni tą grą, ale nie w tym celu została ona stworzona. Gra miała pełnić rolę szybkiego dungeon crawlera do okazjonalnej gry ze znajomymi. W tej roli tytuł sprawdza się znakomicie. Ma proste łatwe do wyjaśnienia zasady i szybką emocjonalną rozgrywkę. Scenariusze i misje do realizacji wymagają od graczy współdziałania i planu by zrealizować cel. Losowość może być pewnym problemem, zwłaszcza iż mechanika wybuchających kości rujnuje wiele planów, ale z drugiej strony wprowadza wiele tak potrzebnych emocji do rozgrywki.


Runewars jest grą epicką, dającą wiele satysfakcji, nie tylko wizualnych (masa pięknie wykonanych figurek na planszy), ale też wymaga myślenia. Ograniczenie ilości akcji do 4 na rok oraz bonusy z pierwszeństwa wymagają kombinowania nie tylko, co wykonać, ale też w jakiej kolejności.

Dodatkowy poziom to bohaterowie, z możliwością rozwoju, wypełniania questów oraz zdobywania ekwipunku.

Największym minusem gry jest bez wątpienia czas rozgrywki początkowe partię mogą zając nawet 6 godzin, dodatkowo bez dodatku niektóre z ras tracą z uwagi na braki jednostek latających.

Polecam zwłaszcza fanom fantasy:)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Kupiłem tą grę jako alternatywę dla Descenta, w którym rozwój jest możliwy głównie w trybie kampanii, w Timber Peak umiejętności zdobywamy w każdym scenariuszu i od razu widać jak poszczególne postacie stają się mocniejsze.

Niestety to głównie gra bohaterami daje frajdę i możliwości rozwoju postaci, zombi master nie ma tak fajnie. Ma co prawda sporo kart, i większą ilość jednostek pod kontrolą, ale zombi są dość słabe, zaś ich możliwości rozwoju nie satysfakcjonują ( z reguły jednorazowe ulepszenia).

Gra jednak nie jest zła, lecz więcej zabawy jest pewnie dopiero z Blood Forest, który pozwala wprowadzić do gry 2 nowe typy zombi.

Gra jest też bardzo losowa, fajnie się w nią gra jest sporo emocji, ale fani optymalizacji nie mają czego tu szukać, co jednak nie oznacza iż nie należy myśleć nad strategią w trakcie gry, zwłaszcza jako Zombi Master.


Azzjusz

Liczba recenzji: 0

Robbins

Liczba recenzji: 10