Robbins

Łowca

Starogard Gdański

Obserwowani

12 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

7 użytkowników

Zobacz wszystkich

Gra naprawdę niezła, łącząca klimat burzliwego XIX wieku, uniwersum Sherlocka Holmesa oraz Cthulhu i Wielkich Przedwiecznych. Klimat oczywiście na plus, grafiki są dosyć szczegółowe, ponure, ale nastrojowe. Sama rozgrywka budzi sporo emocji, kiedy rozgrywka toczy się incognito i nigdy nie wiadomo kto jest przyjacielem, a kto wrogiem. 5/5


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dodatek wprowadza aż 6 nowych postaci, karty miasta oraz planszę na róg podstawowej wersji gry. Według mnie rozszerzenie ogranicza nieco irytującą po niezliczonych partiach losowość, przez co zyskuje na specjalnym znaczeniu w mojej kolekcji. Jest to chyba najlepszy dodatek z dodatkową planszą.


Wartościowy dodatek, nie posiadający niestety planszy, ale rekompensujący to oryginalnymi bohaterami oraz tytułowym prześladowcą - żniwiarzem. Dodatek wprowadza drugie tyle zaklęć oraz karty przygód, ile znajduje się w podstawce. Rozszerzenie godne polecenia!


Klasyczny eurosuchar dający mnogość satysfakcji z podejmowanych decyzji - każda z nich będzie odgrywać większą lub mniejszą rolę w naszym zwycięstwie, bądź porażce. Tematyka starożytności jak i piękne ilustracje cieszą oko, co czyni grę takim małym dziełem sztuki. ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Rozbudowana eurogra, z pewnością wymaga skupienia przy czytaniu i ogarnięciu instrukcji, ale wynagradza nam to dosyć skąpa pod względem interakcji rozgrywka. Każdy sobie rzepkę skrobie, bądź hoduje zwierzęta i wznosi kolejne komnaty wewnątrz jaskini i nie tylko. Zasadniczą zaletą jest możliwość gry na 7 osób i spora regrywalność - co potwierdza ilość odmiennych dróg ku zwycięstwu.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Embir

Liczba recenzji: 55

Alan91

Liczba recenzji: 99

Sith Lord Daan

Liczba recenzji: 17

Marek_J

Liczba recenzji: 44

Nightbomber

Liczba recenzji: 259

TrucicielX

Liczba recenzji: 131

Komimasa

Liczba recenzji: 33

Robert

Liczba recenzji: 5

Schizoferret

Liczba recenzji: 294

Artur

Liczba recenzji: 33

Argiliusz

Liczba recenzji: 221

Maroflo

Liczba recenzji: 34

Milekdo

Liczba recenzji: 1

John Zgryźliwy

Liczba recenzji: 70

Innuendo

Liczba recenzji: 0

MacPit

Liczba recenzji: 1

Skaju

Liczba recenzji: 119

Argiliusz

Liczba recenzji: 221

Wiktor

Liczba recenzji: 0