Schadow7

Oszczędny

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

4 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Dodatek solidny, ale 5 tylko dla tego, że był kupowany w promocji, inaczej 4. Przede wszystkim dodaje bardzo dużo cech zarówno z profesji jak i z pochodzenia, no i rozwija postacie skupione na majsterkowaniu.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry dodatek, dużo treści przydatnej treści, możliwość grania hibernatusem. Biorąc pod uwagę promocyjną cenę to 5, w innym wypadku 4/4.5.


Dobry, solidny produkt

Co do samej treści dodatku to zdecydowanie spełniła moje oczekiwania. Dziedzictwo Sigmara pozwala zagłębić się w historię Imperium, jej podstawowe struktury, a także zasmakować zróżnicowania prowincji Imperium.

Na minus fakt, że znowu mamy czarno-białe wydanie, no i miękka okładka. Dodatkowo zawyżona cena (tutaj na rebelu, bo na stronie wydawnictwa prawie 20 PLN taniej, niestety dowiedziałem się po fakcie).


Jak dla mnie ideał :)

Splądrowane Krypty to ciekawy zbiór sześciu przygód w bardzo przystępnej cenie. Co prawda nie rozegraliśmy ich wszystkich, ale już teraz muszę przyznać, że są przynajmniej solidne. Dodam, że nie grałem w pierwszą edycję, więc te 3 są dla mnie zupełnie nowe.


Dobry, solidny produkt

Zdecydowanie jest to przedmiot zbędny dla większości graczy, a jeśli już ktoś chce prowadzić tego typu kartę/dziennik to bez problemu może zrobić handout, który będzie miał dodatkową wartość. Pomimo to jeśli ktoś nie ma na co wydać dyszki, to jest to fajny gadżet. Szczerze mówiąc sam kupiłem z czystej ciekawości.


Bitewny Biurokrata

Liczba recenzji: 62

Wojciech

Liczba recenzji: 15

dartano

Liczba recenzji: 9

Jolanta

Liczba recenzji: 2