Stave

Miłośnik

Łódź

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Kolejny cudak do asortymentu MW. Jako, że FFG powoli zaczęła poprawiać formy to nasz milusiński się fajnie prezentuje. Ogólnie tez posiada fajne Karty Poplecznika, które urozmaica rozgrywkę. Zakup ten nie jest jakoś musowy, ale dla osoby która nie lubi żetonów tylko woli figsy tak jak ja niestety ale mus.

Ogólne wrażenie itd na mega plus.


Dobry, solidny produkt

Na wstępie producent nie przewidział instrukcji montażu - niby nic, bo przy składaniu nie ma zbyt dużej filozofii, ale znam osoby które miały by z tym problem. Stąd u mnie 4 zamiast 5. Ogólnie kupiłem to cudeńko aby posortować żetony z Runebounda (pomijam te do combatu) i włożyć do pudełka z grą. Rewelacyjnie się wpasowało.

Przed jakimkolwiek składaniem należy zaopatrzyć się w Wikol. Wpierw sklejamy jeden długi bok, później umieszczamy przegródki, następnie przyklejamy krótkie boki w identyczny sposób, aby wieczko nam pasowało i dopiero na końcu drugi długi bok.

Ogólnie fajny pomysł i wykonanie. Polecam.


Dobry, solidny produkt

Pomysł zacny w Descencie - doceniam. Figsy, cóż przy tej złej odmianie nad twarzą będę musiał troszkę popracować, ale to nie będzie big problem.
Ogólnie szału nie było, ale dla każdego miłośnika Descenta polecam.


Dobry, solidny produkt

Cóz pomysł ciekawy na figsa - chodzące coś zbudowane ze śmieci z Manoru hehe. Figurka oki, aczkolwiek przy takiej wielkości mogli ją bardziej dopracować.

Karty oki - zobaczymy w praniu. Jedyny minus że znam innych popleczników którzy maja lepsze Karty, a wiadomo, że podczas Kampanii można niestety tylko z jednego skorzystać a nie chociaż dwóch hehe.

Ogólnie polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Rewelacja - działa aż miło. Jeśli nie chcesz mieć pewność w 100% co do LOSu to warto to zakupić, zaoszczędzisz sobie dużo czasu podczas gry. Przydatne zarówno w Descencie jak i grach figurkowych np.: WH40k albo Sigmar.
Dodatkowo jest to małe ustrojstwo wiec nie zajmuje nie wiadomo ile miejsca.

Polecam.


Urath

Liczba recenzji: 170

Salemmtg

Liczba recenzji: 49

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 155

Ripley

Liczba recenzji: 7

Siekas

Liczba recenzji: 6

Jahvanny

Liczba recenzji: 51

Embir

Liczba recenzji: 55

dewodaa

Liczba recenzji: 398

Teichan

Liczba recenzji: 413

Berni77

Liczba recenzji: 26

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 155