Tomasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Super kostki, trwałe widoczne cyfry, mocne kolory. Polecam!! Zdecydowanie najlepsze kości na rynku, nawet od tych misternie zdobionych na których, nie widać w półmroku cyfr.


Jak dla mnie ideał :)

Najlepszy produkt portalu z pod znaku dodatków Neuro, konkretny dotyczący tylko jednej tematyki a nie jak do tej pory inne podręczniki, wielu zbiorczych tekstów. Trochę można się zastanawiać czy wizja autorów dodatku jest w tym samym kanonie co potwory z podstawki ale po dłuższym zagłębieniu się w lekturę wychodzi ładne rozwiniecie linii gry wydawanej już ładnych parę lat. Znów wydano go z twardszą okładką jak MG2 co jest sporym plusem.Polecam.

Rebel rewelacja tak samo kurier z UPS.


W porządku, bez rewelacji

Trochę się zawiodłem, myślałem, że zestaw kart będzie bardziej zróżnicowany a tak wiele kart się powtarza, a tych naprawdę przydatnych jest mniej niż 5. Mimo to polecam bo za tą cenę dostajemy kostkę i kilka pustych kart na własne pomysły. Warto zaznaczyć że jakość dodatku jest dużo wyższa niż podstawki.

Rebel jak zwykle dostarczył szybko i sprawnie :]


Jak dla mnie ideał :)

Gra rewelacja Rebel też :] Polecam


Dobry, solidny produkt

Cóż dodatek unikatowy, więc oczywiste jest, że trzeba go mieć :]

Sama przygoda na początku nie powala ale potem już jest bardzo dobrze. Szkoda tylko że w moim odczuciu brakuje kilku rysunków, które ładniej ukazały by wizje autora na temat pewnych lokacji.
Cały box jest bardzo dobrze z komponowany, osobiście szkoda że nie ma w nim mapy Edenu (to największa wada boxa) ale naszywka tez może być :P
Musisz go mieć!