Zolwo

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

8 użytkowników

Zobacz wszystkich

Przyjemna gra imprezowa a do tego łatwa do wytłumaczenia nawet osobom nie grającym w gry planszowe. Jednak nie do końca idealna.

+ Łatwe zasady.
+ Dużo kombinacji haseł.
- Losowość. Czasami jedna drużyna ma hasła gdzie można opisać np. 3 agentów jednym słowem, a druga drużyna ma ksywy całkowicie do siebie nie pasujące.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Festiwal Gramy zakończony i gra przetestowana. Z racji przynależności do Świata Dysku, była to pozycja obowiązkowa. Gra z serii gier logicznych dosyć prostych zasadach, więc nie ma problemu by zagrać w nią z osobami które nie są "planszówkowymi wyjadaczami".

Gra w dwóch najważniejszych wariantach, czyli kooperacja i rywalizacja co jest na pewno plusem bo pozwala dodatkowo dostosować do towarzystwa w którym się gra.

Minusem gry może być problem z przeszkadzaniem innym osobom w zwycięstwie jak się już pozna grę. Niestety po kilku rozgrywkach jeszcze ciężko to potwierdzić.


Prosta gra dająca dużo zabawy nie tylko dzieciom ale i starszym graczom. Idealna na początek imprezy, koniec albo jako przerywnik.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Moja pierwsza planszówka, więc zawsze jest sentyment. Gra dobrze wykonana. Polecam zwłaszcza dla osób które dopiero zaczynają z grami planszowymi.


Przyjemna gra dla osób które lubią rywalizację ale nie w "agresywnej" formie. Każdy stara się robić swoje ale bez zbytniego przeszkadzania innym.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Tarur

Liczba recenzji: 73

Dell

Liczba recenzji: 10

Maciej

Liczba recenzji: 73

Alan91

Liczba recenzji: 56

kallak

Liczba recenzji: 70

Kabason

Liczba recenzji: 24

Renata

Liczba recenzji: 2

Matiwan

Liczba recenzji: 100

Grzegorz Kobylec

Liczba recenzji: 26

Beata

Liczba recenzji: 5

Bartosz Mroziński

Liczba recenzji: 98

Telvas

Liczba recenzji: 17

Czar591

Liczba recenzji: 0

Tarur

Liczba recenzji: 73

Czincz

Liczba recenzji: 27

DorotaT

Liczba recenzji: 40

Samadam

Liczba recenzji: 71

Grzegorix

Liczba recenzji: 2