Warhammer Age of Sigmar - Tzeentch Arcanites - Tzaangor Shaman

1 wieloczęściowy model do złożenia i pomalowania
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie angielskie
Obdarzeni niezrównanymi wśród pobratymców mocami magicznymi, zdolnością spoglądania w przyszłość oraz okrutną inteligencją, Szamani Tzangorów są najpotężniejszymi jednostkami z gatunku zwierzoludzi Pana Przemian.Ich przyjściu na świat towarzyszą niewytłumaczalne mroczne omeny. Od urodzenia wywyższeni - w przenośni i dosłownie  - nad pozostałymi Tzaangorami, ujeżdżają wiatry magii na dyskach Tzeentcha. Na polu bitwy przynoszą chwałę swemu panu rozrywając wrogów w walce wręcz lub zmieniając ich w nowych Tzagnorów za pomocą bluźnierczych inkantacji.Zestaw zawiera szesnaście częśći potrzebnych do złożenia modelu Szamana Tzaangorów. Jest on uzbrojony w rytualne ostrze i kostur przemian, a stoi na pełnym kłów i rogów, lewitującym dysku Tzeentcha.
Wydawca:
Games Workshop
8795

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Obdarzeni niezrównanymi wśród pobratymców mocami magicznymi, zdolnością spoglądania w przyszłość oraz okrutną inteligencją, Szamani Tzangorów są najpotężniejszymi jednostkami z gatunku zwierzoludzi Pana Przemian.

Ich przyjściu na świat towarzyszą niewytłumaczalne mroczne omeny. Od urodzenia wywyższeni - w przenośni i dosłownie  - nad pozostałymi Tzaangorami, ujeżdżają wiatry magii na dyskach Tzeentcha. Na polu bitwy przynoszą chwałę swemu panu rozrywając wrogów w walce wręcz lub zmieniając ich w nowych Tzagnorów za pomocą bluźnierczych inkantacji.

Zestaw zawiera szesnaście częśći potrzebnych do złożenia modelu Szamana Tzaangorów. Jest on uzbrojony w rytualne ostrze i kostur przemian, a stoi na pełnym kłów i rogów, lewitującym dysku Tzeentcha.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • wieloczęściowy model
 • okrągła podstawka 40 mm
Waga (kg):
0.04


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie