Odjechane Jednorożce

Stwórz armię jednorożców!
13 opinii
  • 2 - 8 osób
  • od 14 lat
  • 30 - 45 minut
  • wydanie polskie
Stwórz armię jednorożców. Zdradź przyjaciół. Od dziś jednorożce są Twoimi przyjaciółmi.Odjechane Jednorożce to strategiczna gra karciana pełna śmiechu, destrukcji, interakcji i… jednorożców!Na samym początku otrzymujesz kartę jednorożka. Uroczo, prawda? Ale nie przywiązuj się do niego zbytnio, bo nie o jednorożki chodzi w tej grze. Twoim zadaniem jest zbudowanie unikalnej armii dorosłych jednorożców.Zbuduj armię tak szybko, jak to możliwe, albo zgiń z ręki Twoich tak zwanych przyjaciół. Możesz być pewien, że wykorzystają każdą okazję, aby Cię zniszczyć. Sam też możesz to robić, podrzucając im do stajni specjalne karty kar z nieprzyjemnymi efektami.Zwycięża gracz, który jako pierwszy umieści w swojej stajni wymaganą liczbę jednorożców. Aby wygrać, należy umiejętnie wywoływać i łączyć ze sobą efekty na kartach, jak również mądrze wybierać cele, które będziemy atakowali.
Autor:
Ramy Badie
Ilustracje:
Ramy Badie
Wydawca:
Rebel
8995

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: IV kwartał 2021 r.


Dostawa 0 zł (Black Friday).


Opis

Stwórz armię jednorożców. Zdradź przyjaciół. Od dziś jednorożce są Twoimi przyjaciółmi.

Odjechane Jednorożce to strategiczna gra karciana pełna śmiechu, destrukcji, interakcji i… jednorożców!

Na samym początku otrzymujesz kartę jednorożka. Uroczo, prawda? Ale nie przywiązuj się do niego zbytnio, bo nie o jednorożki chodzi w tej grze. Twoim zadaniem jest zbudowanie unikalnej armii dorosłych jednorożców.

Zbuduj armię tak szybko, jak to możliwe, albo zgiń z ręki Twoich tak zwanych przyjaciół. Możesz być pewien, że wykorzystają każdą okazję, aby Cię zniszczyć. Sam też możesz to robić, podrzucając im do stajni specjalne karty kar z nieprzyjemnymi efektami.

Zwycięża gracz, który jako pierwszy umieści w swojej stajni wymaganą liczbę jednorożców. Aby wygrać, należy umiejętnie wywoływać i łączyć ze sobą efekty na kartach, jak również mądrze wybierać cele, które będziemy atakowali.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 135 kart
  • instrukcja
Waga:
300 g
Instrukcja i inne pliki:
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

3.92
na podstawie 13 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Odjechane JednorożceNajbardziej przydatne recenzje

Sapphire101

Liczba recenzji: 148

Jak dla mnie ideał :)

Niewielka gra z jednorożcami, która skradła moje serce od samego początku :) Pomijając fakt, że zawiera całą masę, uroczych, jednorogich stworzeń, sama gra jest bardzo "przyjemna" i pełna tego, czego brakowało mi np. w "Eksplodujących Kotkach" - negatywnej interakcji! Jeżeli lubisz przeszkadzać przeciwnikom i nie obchodzi Cię rozpad związku, przyjaźni, czy zerwanie kontaktów ze znajomymi - koniecznie zakup "Odjechane Jednorożce". Rozgrywka przypomina mi nieco "Munchkina", jednak z tą różnicą, że operujemy słodkimi jednorożkami, kiciorożcami i tym podobnymi, a dodatkowo - gra nie trwa 12 godzin, a zaledwie 20-60 minut - w zależności od ilości graczy. Warto również zaznaczyć, że polskie tłumaczenie jest bardzo dobre i zabawne (chociaż tutaj znajdą się sceptycy). Wyczekuję z nieukrywaną niecierpliwością polskiego wydania dodatków ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Mszmm

Liczba recenzji: 9

Jedna z moich ulubionych karcianek, lubię do niej wracać. Zawsze z chęcią tworzę niepokonaną armię jednorożców. jest to bardzo fajna gra na "rozchodniaczka". Gra w której największy urok robią grafiki jednorożców.


Kasiol

Czekam z niecierpliwością na dodatki ♥

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

Dzień dobry, czy znany jest może bliższy termin premiery gry? Zamawiałam ją w lipcu (na prezent), wówczas data premiery przesunęła sie z III na IV kwartał, który powoli dobiega końca a prezentu jak nie było tak nie ma... :) Z góry dziękuję za odpowiedź

~ Karo 19.11.2021 08:31

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Dinokalipsa

Dinokalipsa

11995 9995