A Game of Thrones: The Card Game (2ed) - Watchers on The Wall

Dołącz do braci na murze i daj odpór zagrożeniu z północy!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: A Game of Thrones: The Card Game (2ed) - Core Set.
A Game of Thrones: The Card Game (2ed) - Core Set
Oddaję moje życie i mój honor Nocnej Straży, na tę noc i na wszystkie, które nadejdą.- przysięga Nocnej StrażyPodczas gdy Wielkie Rody walczą o władzę w Westeros, Nocna Straż pełni wartę na Murze, broniąc Siedmiu Królestw przed czyhającym za nim niebezpieczeństwem. Od tysiącleci zaprzysiężeni Straży opuszczają swoje ziemie i zrzekają się tytułów, poświęcając swoje życie służbie królestwu. Teraz, kiedy na północy pojawiło się nowe zagrożenie, królestwo potrzebuje Straży bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Połącz siły z Nocną Strażą i stań w obronie Westeros!Oparta na bestsellerowych powieściach z cyklu Pieśń Lodu i Ognia autorstwa George’a R. R. Martina Gra o Tron: Gra karciana jest grą dla dwóch do czterech graczy o intrygach, polityce, zdradzie i wojnie. Rozszerzenie Watchers on The Wall skupia się na Nocnej Straży, wprowadza nowe postacie, wydarzenia, dodatki oraz karty fabuły wzmacniające talie Nocnej Straży.Rozszerzenie zawiera również karty dla wszystkich innych stronnictw w grze oraz karty neutralne, które mogą być wykorzystywane w dowolnej talii.
Wydawca:
Fantasy Flight Games
12995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Oddaję moje życie i mój honor Nocnej Straży, na tę noc i na wszystkie, które nadejdą.

- przysięga Nocnej Straży

Podczas gdy Wielkie Rody walczą o władzę w Westeros, Nocna Straż pełni wartę na Murze, broniąc Siedmiu Królestw przed czyhającym za nim niebezpieczeństwem. Od tysiącleci zaprzysiężeni Straży opuszczają swoje ziemie i zrzekają się tytułów, poświęcając swoje życie służbie królestwu. Teraz, kiedy na północy pojawiło się nowe zagrożenie, królestwo potrzebuje Straży bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Połącz siły z Nocną Strażą i stań w obronie Westeros!

Oparta na bestsellerowych powieściach z cyklu Pieśń Lodu i Ognia autorstwa George’a R. R. Martina Gra o Tron: Gra karciana jest grą dla dwóch do czterech graczy o intrygach, polityce, zdradzie i wojnie. Rozszerzenie Watchers on The Wall skupia się na Nocnej Straży, wprowadza nowe postacie, wydarzenia, dodatki oraz karty fabuły wzmacniające talie Nocnej Straży.

Rozszerzenie zawiera również karty dla wszystkich innych stronnictw w grze oraz karty neutralne, które mogą być wykorzystywane w dowolnej talii.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 156 kart
  • uaktualnienie zasad
Waga:
330 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń A Game of Thrones: The Card Game (2ed) - Watchers on The Wall

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie