Usagi Yojimbo: Tom 23 - Senso

Stan Sakai
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie polskie
Brawurowa historia z królikiem samurajem w głównej roli. W przyszłości odległej o dwadzieścia lat od wydarzeń z doskonale znanej fanom głównej serii Miyamoto Usagi, jako jeden z generałów pana Noriyuki, toczy wojnę przeciw przerażającemu panu Hikiji. W trakcie morderczej ostatecznej bitwy o ziemię uderza metalowa rakieta. W jej wnętrzu kryją się nowi, niespodziewani wrogowie. Usagi i jego bliscy będą musieli zebrać całą swoją odwagę, hart ducha i pomysłowość, by stawić czoła przerażającym machinom wojennym i powstrzymać inwazję Marsjan. Nie wszyscy przeżyją, by opowiedzieć tę historię. Stan Sakai niezmiennie zaskakuje, bawi i uczy swoich wielbicieli na całym świecie. Jeden z najbardziej oryginalnych, pomysłowych, spójnych komiksów na świecie”. - STAN LEE, – Marvel Comics
Autor:
Stan Sakai
Ilustracje:
Stan Sakai
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
168
Rodzaj oprawy:
miękka
3495

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Brawurowa historia z królikiem samurajem w głównej roli.

W przyszłości odległej o dwadzieścia lat od wydarzeń z doskonale znanej fanom głównej serii Miyamoto Usagi, jako jeden z generałów pana Noriyuki, toczy wojnę przeciw przerażającemu panu Hikiji. W trakcie morderczej ostatecznej bitwy o ziemię uderza metalowa rakieta. W jej wnętrzu kryją się nowi, niespodziewani wrogowie. Usagi i jego bliscy będą musieli zebrać całą swoją odwagę, hart ducha i pomysłowość, by stawić czoła przerażającym machinom wojennym i powstrzymać inwazję Marsjan. Nie wszyscy przeżyją, by opowiedzieć tę historię.

Stan Sakai niezmiennie zaskakuje, bawi i uczy swoich wielbicieli na całym świecie.

Jeden z najbardziej oryginalnych, pomysłowych, spójnych komiksów na świecie”.

- STAN LEE, – Marvel Comics

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.2

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Usagi Yojimbo: Tom 23 - SensoPytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie