Maciej - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobrze wydany podręcznik. Mógłby być grubszy (odnoszę do podręcznika z 3 edycji o tej samej tematyce). Jeśli gracie w Faerunie to pozycja obowiązkowa. Warto zaopatrzyć się w dodatkową mapę Faerunu. Taki zestaw zakupiłem i polecam innym.


Jak dla mnie ideał :)

Super mapa. Polska lokalizacja wraz z podręcznikiem Dungeons & Dragons: Wybrzeże Miecz stanowi całość. Mapa zapakowana w plastikową tubę chroniącą przed uszkodzeniami i ułatwiającą transport.

Dla fana D&D i Mistrza Podziemi produkt obowiązkowy.


Dobry, solidny produkt

k100, czyli brakująca kość do Zestawu startowego D&D ed. 5. Odcień zbliżony, nie jest idealny.


Jak dla mnie ideał :)

Graj trikiem to kolejny z Almanachów Mistrza Gry. Podręcznik w całości poświęcony jest przygotowaniu sesji RPG. Dla mnie ideał, mimo że prowadzę od ponad 25 lat. Polecam wszystkim Mistrzom Gry początkującym, jako źródło inspiracji, doświadczonym celem odświeżenia. To był ostatni z almanachów jakich mi brakowało w kolekcji.


Dobry, solidny produkt

Świetny zestaw na początek przygody z D&D 5 edycja (i możliwe, że początkującego fana RPG). Fajna kampania dla początkującego Mistrza Podziemi i graczy. Do pudełka mieści się dodatkowo podręcznik gracza. Odcień kości rewelacyjny. Polecam.


Dobry, solidny produkt

Dobry produkt dla fanów D&D. Faktycznie kości są ciemniejsze. Pierwsza k20 jest mniejsza niż typowa (o jakiś 1 mm), a druga k20 większa (solidna) na 20 ma logo 5 edycji. Licznik trafień jest koloru czarnego. Produkt drogi i klimatyczny. Nadaje się na prezent dla Mistrza Podziemi i fana D&D.


Dobry, solidny produkt

Dobre kości, w atrakcyjnej cenie. Produkt zapakowany w tubę. Wybrany jako dodatek do Dungeons & Dragons: Player's Handbook (Podręcznik Gracza). Całość przesyłki zabezpieczona w należyty sposób.


Dobry, solidny produkt

Dobry i solidny produkt. Choć grubość papieru, przy takiej cenie podręcznika, moim zdaniem, pozostawia wiele do życzenia. To powód dlaczego 4, a nie 5.
Podręcznik wydany ładnie, super grafiki. Zakupiony w przedsprzedaży dotarł w dniu premiery. Czekam na kolejne podręczniki z linii D&D 5 w języku polskim.