Szpaczka1 - recenzje

Jaka ta gra jest ładna. No cudo.
Proste zasady, które szybko można wytłumaczyć. I żeby była jasność to nie jest zwykle memo dla dzieci - mamy różne warianty o różnym stopniu złożoności I jest nawet tryb solo.
I małe ostrzeżenie - jak nie lubisz przegrywać nie graj z młodszymi od siebie 😜 Dzieci rządzą w tej grze.
Świetna do familijnego grania. Polecam na prezent.


Kolejna gra familijna, którą warto mieć na półce. Pięknie wykonana (warto było czekać na polskie wydanie trochę dłużej bo grafiki zdecydowanie lepsze od oryginału). Jest budowanie talii, jest wyścig, trochę interakcji. No i olbrzymia regrywalność, dzięki temu że sami układamy planszę z dwustronnych hexów.
Czekam bardzo na dodatek.


Świetna gra rodzinna, która łączy pokolenia. Walor edukacyjny na plus, bo można młodszym graczom pokazać kawałek historii, a starsi z łezką powspominają jak to było w czasach PRL-u. Zasady dosyć proste - często wyciągam na stół żeby zachęcić ludzi, którzy zatrzymali się na Chińczyku i Monopoly. Z dodatkiem Ogonek i fanowskimi kartami tylko więcej śmiechu i zabawy.


Jak dla mnie ideał :)

Nowe cuda - nowe możliwości. Więcej strategii i zabawy.
Jesteś fanem 7CŚ to musisz to mieć.


Jak dla mnie ideał :)

Większa rywalizacja=większa zabawa. Dodatek który ciekawie wzbogaca rozgrywkę w 7CŚ. Obowiązkowy fla fanów tej serii.


Dobry, solidny produkt

Za 9 zł to żal nie kupić :) . Dla każdego fana serii 7CŚ.


Dobry, solidny produkt

Mały dodatek do 7CŚ obowiązkowy dla każdego fana tego klasyka. Wprowadza nowe postacie, które urozmaicą dodatkowo grę. Polecam polować na promocję bo można go kupić za grosze.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna abstrakcyjna karciana gra dla dwóch osób. Szybka i dająca satysfakcję rozgryka. Pięknie wykonana (płócienna mata zamiast standardowej planszy to świetne rozwiązanie). Kompaktowa więc spokojnie można ją zabrać ze sobą w podróż. Warto posiadać obok takich klasyków jak Satorini czy 7 cudów świata Pojedynek


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra . Pięknie wykonana. Tyle kombinowania tylko albo aż 6 kartami. Dobrze się skaluje.
Ciekawy jestem dodatku do niej i już zacieram ręce.


Dobry, solidny produkt

Jeszcze więcej Splendoru w Splendorze. Jeżeli ograła Ci się podstawka to warto zainwestować w ten dodatek, który zawiera aż 4 różne moduły. Must have dla każdego fana Splendoru.


Dodatek, który wprowadza nowe rozwiązania i mroczny klimat Londynu. Ciekawe 4 scenariusze. Warto zainwestować.


Jedna z lepszych gier detektywistycznych na rynku. Ciekawe scenariusze zarówno do grania solo jak i 3 osoby(dla mnie max bo każdy ma co robić ) Dla osób, którym nie przeszkadza fakt konieczności współpracy z aplikacją i to że gra jest "jednorazowa". Polecam


Gadżet który wzbogaca rozgrywkę o "efekty specjalne". Okulary można wykorzystać również do innych gier niż Kronik. Plus za dodanie dodatkowego scenariusza.


Jedna z ładniejszych gier na rynku. Proste zasady do wytłumaczenia w kilka minut. Mój 6-latek załapał bez problemu. Fajny filerek. Na półce u nas obok takich klasyków jak Azul czy Sagrada. Polecam


Jedna z pierwszych gier imprezowych z jaką miałem styczność. Niezmiernie nas bawi od wielu lat. Za każdym razem kupa śmiechu. I ten duch rywalizacji kto będzie lepszy. Nieodłączny element udanej domówki - zawsze zdaje egzamin. Must have na półce każdego gracza.


Kojena gra Must have w kategorii gier rodzinnych. Bawi, uczy myślenia przestrzennego. Przyjemnie spędzą czas przy niej nawet starzy wyjadacze.


Gra ponadczasowa. Aż trudno uwierzyć, że ma już tyle lat. Cała rodzina świetnie się przy niej bawi a młodsi członkowie uczą . No i to wydanie - piękne . Gorąco polecam do rodzinnego grania.


Super gra imprezowa. Przede wszystkim niebanalna i wymagając czasem pogłówkowania.