Tomasz - recenzje

Raczej słaby

Jeżeli coś jest dobre, to po co to zmieniać. ToC obiecuje wiele , ale nie ma w tym systemie nic czego nie wykorzystywałbym już dawno na swoich sesjach w starym dobrym CoC. Mechanika automatycznych sukcesów powstała chyba tylko dla ludzi którzy muszą turlać na wszystko, trzeba więc było wyraźnie napisać w zasadach że nie, nie musisz tego robić... Sprawa jest prosta, wystarczy że kluczowe elementy dla scenariusza PT dostają na talerzu, natomiast na bonusowe mogą sobie rzucić. I tyle, właśnie zaoszczędziłem wam 150zł.
System sprawdziłem, postacie przekonwertowaliśmy z CoC i graliśmy na mechanice ToC kontynuację sesji z Delta Green. I właśnie sprawy z wdrażaniem nowej mechaniki najbardziej zawiodły. Być może na późniejszych sesjach było by lepiej, system z czasem by się "ograł", ale dostałem wyraźne sygnały od graczy że nie tędy droga. Nie polecam.


Świetne boosterki, polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Spośród kilku planszówek które posiadam - niestety to dość drogie hobby - BSG wymiata ( na równi z Starcraftem i Fury of Dracula ). Emocje podczas partii są niesamowite ^^ Wybitna gra, pod koniec roku wychodzi dodatek o nazwie Pegasus. Polecam, BARDZO ^^


Zamówione na drafta. Fajnie się grało. Boosterki całkiem - całkiem ^^


Jak dla mnie ideał :)

Boosterki zamówione na drafta. Całkiem ciekawe nawet.


Dobry, solidny produkt

Solidna książka, nie ma zbyt wielu stron, ale zawartość zacna.


Dobry, solidny produkt

Ciekawa książka, po przeczytaniu nabiera się pewnego dystansu do tego co robi się na swoich sesjach ^^ Polecam.


W porządku, bez rewelacji

Najsłabsza z serii, niestety. Mimo wszystko warta przeczytania, kilka pomysłów jest całkiem niezłych.


Jak dla mnie ideał :)

Świetne wydanie, nie ma co się zastanawiać ^^


Jak dla mnie ideał :)

MtG 2010 - świetna edycja. Polecam.


Bardzo dobry produkt, polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry produkt, polecam.


Dobry, solidny produkt

Ładny. W końcu moje r-ki wylądowały w klaserze. Polecam.


Jak dla mnie ideał :)

MtG 2010 bardzo mi się podoba, już miałem dość multikolorowości z bloku Alary. Super boosterki, polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Świetne wydanie, polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Świetny dodatek, mocno przyspiesza rozgrywkę. Warto.


Jak dla mnie ideał :)

Świetne koszulki. End of line.


Dobry, solidny produkt

Podręcznik świetny, praktycznie brak wodolejstwa, a z każdego akapitu wyciekają pomysły na przygody. Jednak sam system od strony mechaniki jest troszkę za bardzo skomplikowany. Tworzenie postaci, dary oraz mnóstwo różnorakich zdolności BG po chwili robią w głowie mały chaos. System wymaga od MG bardzo dokładnego zapamiętania zbyt wielu informacji, a podręcznik bynajmniej tego nie ułatwia. Spisu treści nie ma, a indeks z tyłu książki jest po prostu beznadziejny. Mimo wszystko polecam, a Wilkowi daję jeszcze jedną szansę, może w polskiej wersji będzie bardziej przejrzysty (od strony mechaniki). Od strony fabularnej - doskonały ^^ Wilczka cechuje łatwość wymyślania scenariuszy, jednak stworzyć coś i potem to dobrze poprowadzić to dwie różne sprawy niestety... Ale pracuję nad tym. Cały czas.


Dobry, solidny produkt

Ładnie wydany. Zawartość - czysta mechanika nowego WoD-a. Zasady uproszczone w stosunku do poprzednich edycji, to duży plus. Co do samego systemu mam mieszane uczucia - jest on dosyć trudny w prowadzeniu. WoD ma jednak tą zaletę że łatwo wymyśla się scenariusze , wystarczy się rozejrzeć...


Dobry podręcznik z masą ciekawego mięska. Polecam.