Paweł - recenzje

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Przyjemna gra Martina Wallace'a. Ciekawy mechanizm z osią czasu, wiele drewnianych znaczników, co bardzo lubię. Ciężko cokolwiek więcej napisać. Gra ciekawa, bez szału. W tej cenie naprawdę się opłaca choćby ją mieć w swojej kolekcji.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Woreczki zakupione do gry Tinner's Trial. Cały komplet został użyty przy pakowaniu gry. Niestety woreczki są troszkę gorszej jakości niż poprzednio, niemniej jednak bardzo użyteczne.


Jak dla mnie ideał :)

Ocenę mógłbym dać nawet i 15, ale rebel nie umożliwia tego na swojej stronie. Bezapelacyjnie perełka w mojej kolekcji. Jest niewiele gier które bardziej przypadły mi do gustu.. Yyyy.. W zasadzie jedna. Jedynie Szogun wydaje się ciekawszy. Chociaż i tak niewiele. Ponadto trzeba przyznać, że wykonanie gry powala na kolana. Statki są świetne, karty, co prawda małe, ale śliczne. Plansza naprawdę duża i również, jak widać na zdjęciach przecudna. Największym zaskoczeniem podczas rozpakowywania gry, była skrzynia skarbów. Dla każdego gracza jest takowa, fajny element urozmaicający grę. Podsumowując:
+plansza
+karty
+monetki (kto ich nie kocha)
+dodatkowe plansze statków dla każdego gracza
+skrzynie skarbów
+świetne wykonanie pudełka
+rzeczowa instrukcja i wieloma przykładami nie pozostawia niejasności

-brak
-brak
-brak

Absolutnie żadnego minusa nie widzę w tej grze. Cena jak najbardziej usprawiedliwiona. Polecam każdemu, bez względu na upodobania gier. Zarówno miłośnicy strategi i wielu bitew jak i osoby które lubią samemu budować kupować i sprzedawać w trakcie moich rozgrywek zgodnie przyznały, że jest to jedna z lepszych gier w które mieliśmy do tej pory okazje zagrać!


Jak dla mnie ideał :)

Jestem naprawdę zadowolony z tego dodatku, każdemu posiadaczowi podstawowej wersji, zastanawiającemu się nad rozszerzeniem jej przez ten dodatek, mogę z czystym sumieniem polecić jego zakup. Wg mnie w podstawowej wersji jest za mało kart stanu, przez co gra może stać się szybko monotonna. Po zakupie dodatku proponuje rozgrywać grę bez używania karty która przenosi populację do zamku, wtedy rozgrywka jest dużo ciekawsza. Zasłużone 5.


Jak dla mnie ideał :)

Szybka i wciągająca gra. Zabawa przy niej naprawdę jest przyjemna i chętnie się do niej wraca. Ale szczerze przyznaję, iż rozgrywka dwu osobowa jest nużąca. Ponadto podstawowa wersja oferuje jedynie 6 kart postaci. Wg mnie jest to za mało i przez to grę można szybko poznać i stała by się monotonna.

Podsumowując:
+wykonanie całej gry jest świetne
+mechanika prosta i szybka do zrozumienia
+kostki drewniane i pomalowane to również (dla mnie) jest plus

-rozgrywka dwuosobowa
-ilość kart

Po zakupie dodatku (np. Szczurołap) gra idealna na szybką rozgrywkę, za samą grę 4, za obsługę Rebela ponadto wykonanie gry, możliwość nabycia dodatków, oraz idealnie dopasowane pudełko podnoszą moją ocenę do zasłużonej 5!


Jak dla mnie ideał :)

Dałbym nawet 6, ale się nie da. Woreczki idealnie nadają się do kart postaci od Rattusa. Dzięki takiemu zapakowaniu ich, jestem pewien, że przez długi okres czasu wytrzymają wiele podróży i gier.


Jak dla mnie ideał :)

Kolejny z zamówionych przeze mnie produktów. Woreczki jak i te mniejsze nadają się do przetrzymywania różnego rodzaju znaczników, a także niewielkich kart tak, aby nie szamotały się w pudełku podczas transportu.


Dobry, solidny produkt

Woreczki idealne do przechowywania wielu znaczników, używam ich zarówno do moich świeżych "Kupców i Korsarzy" jak i do wcześniejszych gier. Najmniejsze spośród dostępnych woreczków, naprawdę wygodne i za niską cenę. Ode mnie 5.