Paweł

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Szybka, przyjemna gra karciana, którą możesz zabrać wszędzie! Idealna na przerwę między wykładami, albo nawet na same wykłady :) Karty dobrze wykonane, kolorowe i miłe dla oka. Pudełko poręczne mieści wszystko niezbędne do gry, można łatwo zabrać ją ze sobą pod namiot, bądź na plażę latem. Polecam!


Dobry, solidny produkt

Przyjemna gra Martina Wallace'a. Ciekawy mechanizm z osią czasu, wiele drewnianych znaczników, co bardzo lubię. Ciężko cokolwiek więcej napisać. Gra ciekawa, bez szału. W tej cenie naprawdę się opłaca choćby ją mieć w swojej kolekcji.


Dobry, solidny produkt

Woreczki zakupione do gry Tinner's Trial. Cały komplet został użyty przy pakowaniu gry. Niestety woreczki są troszkę gorszej jakości niż poprzednio, niemniej jednak bardzo użyteczne.


Jak dla mnie ideał :)

Ocenę mógłbym dać nawet i 15, ale rebel nie umożliwia tego na swojej stronie. Bezapelacyjnie perełka w mojej kolekcji. Jest niewiele gier które bardziej przypadły mi do gustu.. Yyyy.. W zasadzie jedna. Jedynie Szogun wydaje się ciekawszy. Chociaż i tak niewiele. Ponadto trzeba przyznać, że wykonanie gry powala na kolana. Statki są świetne, karty, co prawda małe, ale śliczne. Plansza naprawdę duża i również, jak widać na zdjęciach przecudna. Największym zaskoczeniem podczas rozpakowywania gry, była skrzynia skarbów. Dla każdego gracza jest takowa, fajny element urozmaicający grę. Podsumowując:
+plansza
+karty
+monetki (kto ich nie kocha)
+dodatkowe plansze statków dla każdego gracza
+skrzynie skarbów
+świetne wykonanie pudełka
+rzeczowa instrukcja i wieloma przykładami nie pozostawia niejasności

-brak
-brak
-brak

Absolutnie żadnego minusa nie widzę w tej grze. Cena jak najbardziej usprawiedliwiona. Polecam każdemu, bez względu na upodobania gier. Zarówno miłośnicy strategi i wielu bitew jak i osoby które lubią samemu budować kupować i sprzedawać w trakcie moich rozgrywek zgodnie przyznały, że jest to jedna z lepszych gier w które mieliśmy do tej pory okazje zagrać!


W porządku, bez rewelacji

Mała gierka i szybka. To zasadniczo wszystko co można o niej powiedzieć, nic specjalnego, ale też nie jest to jakieś dno. Ocena 3 jak najbardziej pasuję. Jedyna rzecz która w mojej opinii jest minusem, to drewniane baryłki ropy. Mogły zostać chociaż pomalowane. Zresztą zaraz po odpakowaniu pewnie każdemu nasuwa się kilka pomysłów uatrakcyjnienia gry, nie mniej jednak gra warta swojej ceny.


Olemat

Liczba recenzji: 0

Wojtolino

Liczba recenzji: 51