C08

Rzeszów

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

15 użytkowników

Zobacz wszystkich

Jak dla mnie ideał :)

Tak jak duża Terraformacja nie chodziła dobrze solo tak Terraformacja Kościana jest idealna do gry jednoosobowej. Eurosi będą płakać że jest za bardzo losowa, Trashowcy, że jest za bardzo optymalizacyjna ale tak na prawdę gra doskonale łączy losowość z optymalizacją. Gra ma sporo efektów, które pozwalają modyfikować elementy losowe i jedyne czym gracz jest ograniczony to czas (przeważanie jest go wystarczająco na pełną terrafomację). Tu można by znaleźć wadę, że gra jest za prosta ale w ostatecznym rozrachunku gra jest satysfakcjonująca, a jeżeli ktoś szuka wyzwań to jest tabela z punktacją gdzie można podbijać swoje wyniki.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Fun z grania 6/5.
Wykonanie 4/5.

Przy teście na K6 wrzucanej tą samą stroną i mniej więcej z podobnej pozycji losowość wyników jest bardzo dobra.
Wieża przyjmuje około 3-5 kości na raz. Im więcej tym większa szansa, że się zatną w wewnątrz. Podobnie jest z kośćmi o nietypowych kształtach, szansa na zacięcie jest praktycznie 100-procentowa.
Dźwięk toczących się kostek jest całkiem fajny ale jak ktoś woli ciche rzuty na tackach, playmacie czy obrusie to tu znajdzie mały minus.

Fun z wieży będą też mieć gracze którzy lubią łamigłówki 3D. Złożenie wieży wymaga trochę czasu i koncentracji. Jak ktoś liczy na turlanie zaraz po zakupie to niestety będzie musiał przecierpieć te 30min+ na składanie.

Jakość oceniam z minusem aczkolwiek możliwe że wady dotyczą tylko mojego egzemplarza. U mnie podstawka miała niedopasowane wycięcia (podstawka jest chyba ze sklejki) co przez co parę elementów mi się uszkodziło. Na szczęście są 3 zapasowe spinki które akurat mi wystarczyły, a resztę uszkodzeń dałem wyrównać. Z uszkodzeń też jeden (tylny) element nie był dokładnie wycięty i przy wypychaniu z wypraski zrobił się odprysk.

Pomimo wad jakościowych ostatecznie wieżę oceniam bardzo dobrze. Jest to chyba też jedna z niewielu wież gdzie nie ma żadnych grafik czy rzeźbionych zamków, smoków, itp. co zawsze mnie odpychało od tego typu akcesoriów.


W porządku, bez rewelacji

Ocena pomiędzy 3 i 4. Postać bazuje przyjmowaniu obrażeń i żetonach acceleration. Nowy aspekt bazuje na wrogich ikonkach. W grze jednoosobowej jest to wszystko czego się nie chce ale sam projekt kart jest taki, że nawet to działa. Deadpool sprawdzi się w grupie 3-4 graczy gdzie zawsze ktoś będzie mógł po nim posprzątać. Będzie też dobrą odskocznią dla gracza solo, który ma za sobą kilkaset rozgrywek. Natomiast jeżeli ktoś ma słabo ograną grę i ograniczony budżet to lepiej się przyjrzeć innym bohaterom.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Jedno z fajniejszych rozszerzeń Hero. Sama postać jest grywalna solo i dobrze komponuje się z każdym aspektem. Również gotowa talia, która jest zbudowana na Aggression ma dobrą grywalność (a w solo na tym aspekcie nie jest oczywistość).


Koszulki na karty to Tarot size. Pomarańczowe od FFG.


Komix

Liczba recenzji: 28

Gambit

Liczba recenzji: 0

Red5

Liczba recenzji: 5

Rafał

Liczba recenzji: 15

Yokes

Liczba recenzji: 47

Domino_147

Liczba recenzji: 11

Papa_Szlumpf

Liczba recenzji: 20

Wassago

Liczba recenzji: 15

Viluir

Liczba recenzji: 16

Krzysztof Szarawarski

Liczba recenzji: 5

Dagna

Liczba recenzji: 53

Matthew Grander

Liczba recenzji: 1

Sergecloud

Liczba recenzji: 1

Ragnarxxx

Liczba recenzji: 9

Framar

Liczba recenzji: 0