Gerszom

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Wspaniała, szybka gra. Jest łatwym progiem wejścia dla nowych graczy, a i starym wygom da dużo satysfakcji. Gra jest wykonana prześlicznie, a żetony to już majstersztyk. Zawsze chętnie usiądę i zagram, nawet kilka partii pod rząd, gdyż rozgrywka jest dość krótka. Emocje, zabawa, trochę strategii, czego chcieć więcej?


Jak dla mnie ideał :)

Wyśmienita gra. Niezbyt wysoki próg wejścia. Duża regrywalność i frajda. Świetny klimat postapo. Wykonanie na naprawdę wysokim poziomie, świetne znaczniki i drewniane elementy. Jakiś czas zajmuje poznawanie kart, przez co pierwsze rozgrywki są trochę dłuższe, później leci szybciutko i płynnie. Czekam na kolejne frakcje z niecierpliwością. Dla fanów Neuroshimy i nie tylko. Polecam serdecznie!


Jak dla mnie ideał :)

Wspaniała gra! Jeśli ktoś lubi pojedynki, klimat WWII, trochę strategi z nutką szczęścia to zdecydowanie gra dla niego. Wykonanie elementów jest bardzo dobre, ale niestety standardowa wypraska jest słaba i nie zapewnia bezpiecznego miejsca na wszystko co jest w pudełku. Do gry przyda się znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym. Duża regrywalność, mnogość scenariuszy, niski próg wejścia dla nowych graczy. Polecam serdecznie, warto mieć w swojej kolekcji.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo ciekawa i wciągająca gra taktyczna dla dwóch osób. Duża regrywalność. Proste i przystępne zasady. Przepiękne grafiki, wysoka jakość wykonania. Język angielski jest wymagany do gry, ale myślę, że szybko można nauczyć się znaczenia kart specjalnych na pamięć. Polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Wyśmienita gra imprezowa w klimatach Dzikiego Zachodu. Prosta i szybka. Duża powtarzalność. Skaluje się średnio, można grać na trzy i cztery osoby, ale jednak najlepiej gra się od pięciu osób w górę. Dużo śmiechu i świetna zabawa. Polecam serdecznie.


Przemysław

Liczba recenzji: 20