Grizzo

Skryba

Szczecin

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

8 użytkowników

Zobacz wszystkich
Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Nie spełnia moich oczekiwań :(

Czuje się oszukany przez Producenta. Liczyłem na klimatyczny i znany mi symbol na woreczku, a dostałem jedno skrzydłowego dziwaka. Wydawało mi się logicznym, że drugie skrzydło wejdzie na bok czy tyły woreczka, ale nieeeeeee.... Kupując ten produkt dostajecie dokładnie co na rysunku i nic więcej! Obrazek na woreczku urywa się dokładnie w tym momencie i dalej jest tylko czarna pustka.


Bardzo dobra gra z Kickstartera. Jest do dokupienia dodatek w klimatach Frankensteina i zombie z dodatkowymi planszami, mały dodatek z przeciwnikami jakby;) z Harrego Pottera oraz dużo dodatkowych figurek bohaterów. Przypomina Super Dungeon Explorera zrobionego z możliwością walczenia przeciwko innym graczą. Naprościej opisać to jako gracze vs gracze vs potwory. Każdy z graczy dobiera trzech bohaterów, wyposaża ich w karty ekwipunku typu pancerz, broń i zaklęcie. Następnie każdy z graczy startuje z lokacji przedstawionej w scenariuszu oraz musi osiągnąć dany cel lub wypełnić kilka questów. Potwory są stawiane w lokacjach dobranych przez scernariusz i sterowane przez mechanikę gry. Gracze mogą w każdym momencie wspierać się wzajemnie w pokonaniu trudniejszego przeciwnika lub przeciwnie szkodzić sobie atakując rannych lub bogatych w złoto bohaterów. W większości czasu zdobywa się złoto za wypełnienie questów jak zabicie kilku potworów z danej grupy lub bossa czy zabicie postaci innego gracza. Są też do zdobycia unikalne bronie, przedmioty, dostęp do sekretnego pokuju w następnym scenariuszui lub jak to w dodatku - tytuły dające buffy lub odporności na następne misje. Po zakończeniue scenariusza za zdobyte złoto kupuje się ekwipunek wzmacniający postacie i zaczyna się kolejny scenariusz.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobra, wciągająca i ciekawa gra, zaletą jest możliwość pogrania samemu. Pojawia się kilku bohaterów z poprzedniego wydania poprawionych o kilka statystyk np. przydatnych do naprawy statku. Część kart ze starszego wydania powtarza się w ekwipunku, ale więcej jest nowych, dochodzi kilka odmian broni palnej, morscy sprzymierzeńcy i przeciwnicy.

Trafiła mi się przetarta karta przygody, gdzie teskt jest mocniej starty, ale nadal czytelny, tak samo w instrukcji róg z tekstem jednej ze stron jest przetarty.


W porządku, bez rewelacji

Drobne rysy i zabrudzenia.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Nie spełnia moich oczekiwań :(

Zamówiłem 7 paczuszek, jedna z nich miała folie z wadami jak, poharatane boki, złączone ze sobą folie, poprzekłuwane folie, mocno porysowane oraz zapaskudzone jakimś syfem, upchnięte co jakiś czas z foliami w lepszym stanie. Wydałem 70 zł na zakup, z którego nie jestem zadowolony. Fuszerka, którą pakujący do paczki widział na pierwszy rzut okiem.


Angus74

Liczba recenzji: 13

Exozone

Liczba recenzji: 71

Kornik

Liczba recenzji: 31

Hroost

Liczba recenzji: 139

Real_simon

Liczba recenzji: 94

Cichy-Blog.pl

Liczba recenzji: 9

Elessar11

Liczba recenzji: 62

IshiAryu

Liczba recenzji: 0