Luuny

Bożyszcze

Mysłowice

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

16 użytkowników

Zobacz wszystkich

Dobry, solidny produkt

Masz liczną rodzinę? Super! Jeśli członkowie mają ponad 7 lat macie przed sobą godziny frajdy. Gra prosta, dość mało czasochłonna i wspaniale wypełniająca czas. Że nudna? Nic podobnego. Starsi gracze będą obmyślać nowe taktyki, a młodsi nauczą się, że gry planszowe to jest co, w co warto wejść. Pomoże w tym kolorowa oprawa i proste zasady. Zatem. Zarzućmy sieci!


Dobry, solidny produkt

Kombinuj i kombinuj. Licytuj i licytuj. I tak w kółko. Całkiem nieźle to do mnie przemawia. Nie tak bardzo jak Genua, ale jednak. Zasady proste, rozgrywka w miarę płynna i szybka. Grafiki w porządku, ale mogłyby być lepsze (choć wiadomo, ktoś może nie mieć gustu zbieżnego z moim). Czy warto? Tak, ale nie zdecydowanie. Za promocyjną cenę? Oczywiście! Nie ma na co czekać.


Dobry, solidny produkt

Już raz zamówiłem na prezent, ale nie dane mi było w nią zagrać. Teraz już miałem okazję. Na wstępie zatem, podoba mi się wykonanie. Kolorowe grafiki. Duża, czytelna plansza i mnogość elementów do "wyciśnięcia". Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam mieć masę elementów w grze. Mimo tych wszystkich ubarwień, gra jest prosta i przyjemna. trafi do wszystkich, którzy uwielbiają się "wykłócać" z innymi o najdrobniejsze szczegóły. Zapewniam, będziecie walczyć z 4 innymi graczami przez dłuuuuuuugi czas. Niestety, przy 2-3 graczach połowa zabawy mniej. To praktycznie jedyny mankament. Solidny produkt, ale nie hit. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Grę zakupiłem z myślą o użyciu jej jako pomocy dydaktycznej w pracy indywidualnej z uczniami. Sprawdza się znakomicie. Reguły można pojąć w lot, są proste i zrozumiale napisane. Rozgrywka jest szybka i emocjonująca. A bonusem jest możliwość przemycenia treści historycznych. Dobrze, że IPN wziął się za takie projekty :).


Jak dla mnie ideał :)

Kiedy przyniosłem grę do świetlicy szkolnej, kilkunastu dziewczynek "nie było" przez dwie godziny. A ja rozparłem się na krześle i tylko rozkoszowałem się ciszą. A każdy nauczyciel świetlicy wie, że cisza to rzadki luksus. Gra wykonana staranie i przemyślanie. Zapewnia ciekawą rozgrywkę oraz godziny dobrej zabawy bez jakichkolwiek zasad. Jak kto woli. Jeśli jesteś rodzicem małej dziewczynki, ta gra przysporzy jej wiele radości. Nie zwlekaj z zakupem!


Karagot

Liczba recenzji: 50

Rafał

Liczba recenzji: 50

Karczma1

Liczba recenzji: 26

Zbigniew2000

Liczba recenzji: 121

Bartosz Mroziński

Liczba recenzji: 187

MSL

Liczba recenzji: 4

Piton

Liczba recenzji: 197

Grzegorz

Liczba recenzji: 26

Hubal102

Liczba recenzji: 0

Avenius

Liczba recenzji: 10

Mad

Liczba recenzji: 6

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 155

Tyrkin

Liczba recenzji: 101

Jakasywa

Liczba recenzji: 2

Pawel_33

Liczba recenzji: 33

Chojnac009

Liczba recenzji: 55