Tomekl

Wielki Brat

Obserwowani

13 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

6 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Nie masz z kim zagrać wieczorem, lubisz planować w ciszy i spokoju każdy ruch? W takim razie nie zastanawiaj się i zamawiaj Pod wrogim niebem. To gra, która skopie ci tyłek ale i da satysfakcję kiedy już wygrasz ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra dwu osobowa, w tym małym pudełku czai się o wiele więcej niż mogło by się wydawać, gra jest szybka, dynamiczna i zachęca do kolejnej partii by się odegrać. Mimo, że w zasadzie polega tylko na przemieszczaniu pionów to jest to istny pojedynek umysłów.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Kupiłem na uszkodzonych, gra jak już wielokrotnie powiedziano nie powala wyglądem - tak naprawdę to jest po prostu brzydka a jakość komponentów jest bardzo średnia. Nadrabia rozgrywką, tutaj naprawdę jest co robić, mimo prostych zasad mamy multum opcji, wydaje się, że nie ma jednej słusznej drogi do zwycięstwa a za sprawą losowego doboru żetonów dostajemy ogromną regrywalność. Losowość jest owszem, ale możemy ją kontrolować za pomocą robotników. I na koniec jeszcze jedno. Nowe wydanie Big Box jest ładniejsze.


Grę otrzymałem jako Mystery Boxa za co serdecznie dziękuję. W moim odczuciu ta gra otrzymuje ocenę 5\5. Oprócz typowej dla gier Euro mechaniki przydzielania pracowników I zbierania surowców mamy element losowy w postaci kości służących do ożywienia naszego potwora i stosunkowo rozbudowanej warstwy fabularnej w postaci kart wydarzeń, które różnią się w zależności od aktualnej rundy jak i dodatkowo odnoszą się czasem do odpowiednich akapitów zawartych w instrukcji co sprawia, że gra długo nie stanie się powtarzalna. Fakt, rozgrywka potrafi się nieco dlużyć ale myślę, że klimat to rekompensuje.


Jak dla mnie ideał :)

Uważam, że te koszulki mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Nie są bardzo grube ale nie należą też do najcieńszych, nie zauważyłem również by się sklejały. Jeżeli ktoś nie potrzebuje najwyższej jakości a liczy się z pieniędzmi to będzie to dobry wybór.


Maciej Krok

Liczba recenzji: 42

Mądrala

Liczba recenzji: 15

Magilion

Liczba recenzji: 26

Lolxd2

Liczba recenzji: 11

SPIDIvonMARDER

Liczba recenzji: 85

Zbigniew2000

Liczba recenzji: 121

Mariusz

Liczba recenzji: 4

Battleorc123

Liczba recenzji: 7

Bjorn

Liczba recenzji: 30

Pearl90

Liczba recenzji: 1391

Agasia

Liczba recenzji: 103

LukePL

Liczba recenzji: 263

Issy

Liczba recenzji: 11

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Dagna

Liczba recenzji: 80

Ola

Liczba recenzji: 50

Pathosis3

Liczba recenzji: 6

kermitoos88

Liczba recenzji: 8

Argallis

Liczba recenzji: 127