Miłosz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Gra idealna dla wszystkich, nie jest skomplikowana można grać i z dziećmi i ze znajomymi przy miłym wieczorze. Polecam każdemu kupno tej gry


Kupiłem grę w sklepie na miejscu, gra pięknie wykonana, ale szczerze gra jest bez szału, aby w ogóle warto było niej siąść trzeba mieć co-najmniej 4 graczy najlepiej 5. Ogółem rozgrywka przypomina wojnę, trochę ugadywania jest, ale szczerze mówiąc zawiodłem się na tym tytule


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

polecam, gra warta zagrania. Chyba nie ma wad, klasyk, wielu moich znajomych zaczynało od niej przygodę z planszówkami


Dodatek fajny i przyjemny, dodaje troszkę do gry, kart i mechaniki, teoretycznie miał zwiększać szanse sił północy niestety okazuje się ,że nie udaje się mu to aż tak, jak miało być to zamierzone, siły cienia dalej są przepotężne a czasami wydaje mi się ,że nawet bardziej.

Moim zdaniem dodatek nie jest wart swojej ceny, ale mimo wszystko każdy fan powinien go posiadać.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Gra świetna, nie ma wad, mechanika idealna, figurki piękne. obowiązek posiadania jej dla każdego fana śródziemia. Ludzie narzekają na losowość i prawda jest to czasem denerwujące, ale nadaje grze wyjątkowy niepowtarzalny charakter.
Plusy:
+wykonanie planszy - piękna ogromna i bardzo dokładna
+ilość elementów w zestawie
+Bardzo dobra mechanika gry

Minusy
-instrukcja- trudne zasady gry(a raczej wiele dodatkowych zasad) w dodatku tragicznie napisana instrukcja powodują ,że aby poprawnie grać będziemy musieli ją kilkakrotnie przeczytać.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Akilis

Liczba recenzji: 24