Miłosz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Gra idealna dla wszystkich, nie jest skomplikowana można grać i z dziećmi i ze znajomymi przy miłym wieczorze. Polecam każdemu kupno tej gry


Kupiłem grę w sklepie na miejscu, gra pięknie wykonana, ale szczerze gra jest bez szału, aby w ogóle warto było niej siąść trzeba mieć co-najmniej 4 graczy najlepiej 5. Ogółem rozgrywka przypomina wojnę, trochę ugadywania jest, ale szczerze mówiąc zawiodłem się na tym tytule


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

polecam, gra warta zagrania. Chyba nie ma wad, klasyk, wielu moich znajomych zaczynało od niej przygodę z planszówkami


Dodatek fajny i przyjemny, dodaje troszkę do gry, kart i mechaniki, teoretycznie miał zwiększać szanse sił północy niestety okazuje się ,że nie udaje się mu to aż tak, jak miało być to zamierzone, siły cienia dalej są przepotężne a czasami wydaje mi się ,że nawet bardziej.

Moim zdaniem dodatek nie jest wart swojej ceny, ale mimo wszystko każdy fan powinien go posiadać.


Jak dla mnie ideał :)

Gra świetna, nie ma wad, mechanika idealna, figurki piękne. obowiązek posiadania jej dla każdego fana śródziemia. Ludzie narzekają na losowość i prawda jest to czasem denerwujące, ale nadaje grze wyjątkowy niepowtarzalny charakter.
Plusy:
+wykonanie planszy - piękna ogromna i bardzo dokładna
+ilość elementów w zestawie
+Bardzo dobra mechanika gry

Minusy
-instrukcja- trudne zasady gry(a raczej wiele dodatkowych zasad) w dodatku tragicznie napisana instrukcja powodują ,że aby poprawnie grać będziemy musieli ją kilkakrotnie przeczytać.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Akilis

Liczba recenzji: 38