Paweł

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Jeśli lubisz zabawę w escape room to seria gier "EXIT" to zabawa dla Ciebie. Tak... gra jest jednorazowa, ale jest to fajna jednorazowa zabawa. Najlepiej zagrać w grupie. Trochę dłużej niż godzinę to nam zajęło, była fajna presja czasu aż do samego końca. Trudne zagadki i ciekawe rozwiązania. Polecam taki rodzaj gry nawet jeśli zagra się tylko raz.


Dobry, solidny produkt

Koszulki jak koszulki, bardzo dobrze pasują karty. Dobry plastik a dalej cienki aby nie powiększać stos za bardzo. Jedyny minus to kiedy stos kart robi się trochę większy to karty potrafią się ślizgać i spadać z stosu.


Jak dla mnie ideał :)

Dla wszystkich fanów Carcassonne, ten dodatek jest "must have". Drogi teraz mają wartość i znaczenie. Walka o miasta z katedrą zmienia taktyki wszystkich graczy i psuje relacje z znajomymi. :)


Jak dla mnie ideał :)

Już gram tą gry od kilka lat i ciągle jest świetna. Idealny poziom trudności, łatwo nauczyć zasady dla nowych graczy. Tury graczy nie przedłużają się z biegiem czasu jak w innych grach i przez to cała rozrywka będzie prawie tak samo trwała przy każdym rozpoczęciu.


Jak dla mnie ideał :)

Dla wszystkich którzy lubią grać w Pandemic, ten dodatek jest rewelacyjny. Nie tylko dodaje extra warianty, karty i pudełka dla wirusów ale polepsza ogólne wrażenia jakby naprawdę odkrywana się leki do wirusów.


Bobaz

Liczba recenzji: 170

Kanty57

Liczba recenzji: 190

MattBodz

Liczba recenzji: 20

Kornel K.

Liczba recenzji: 41

Angus74

Liczba recenzji: 6

Mobitz

Liczba recenzji: 72