Raj

Obserwowani

11 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

15 użytkowników

Zobacz wszystkich

Podchodząc do Statków, Łupów, Kościotrupów trzeba mieć świadomość, że nie siadamy do optymalizacyjnego euro ani do strategicznej gry bitewnej, ale do wesołej, losowej zabawy. Zabawy, która da nam możliwości kombinowania w warstwie taktycznej (czasem jeden sprytny ruch potrafi odwrócić sytuację na morzu do góry nogami), ale w żadnym momencie nie oszukuje obietnicą, że super przemyślna strategia pozwoli nam zdominować przeciwników. Niestety nawet wysokiej jakości wykonanie nie uzasadnia tak wysokiej ceny.


Gra bardzo rozwinie spostrzegawczość i refleks dziecka, a świetnie przemyślane nowe warianty „Zabawa w chowanego” i „Szybkie palce” potrafią odpowiednio zbalansować rozgrywkę dzieci i dorosłych.


Dixit to gra niebanalna, inna niż reszta, więc nawet wielbiciele ciężkich eurosucharów nie powiedzą, że w takie gry to już nie grają, bo są one dla nich za proste, zbyt losowe czy mało interesujące.Każdy z pewnością sięgnie po Dixit podczas luźniejszych spotkań, w przerwach między cięższymi tytułami lub na zakończenie planszówkowego wieczoru. Warto sprawić taki prezent rodzinie, przyjaciołom, dziadkom lub … sobie, jeżeli tej gry jeszcze nie mamy.


Jeśli jesteście fanami klimatów fantasy, amatorami przygody, wielbicielami pojedynków jeden na jeden – Stronghold powinien Wam się spodobać. W pudełku znajdziecie tonę klimatu, pięknie wykonane plansze, żetony i drewniane elementy stylizowane na konkretnych wojowników.


Elegancka gra łącząca tematykę wojenną i euromechanikę. Tematem przewodnim jest zapewnienie zaopatrzenia dla nacierających korpusów alianckich. Opór Niemców coraz bardziej tężeje a każda walka zużywa paliwo i amunicję...
Świetna gra dla każdego.


Paweł Jastrzębski

Liczba recenzji: 15

Bef_hero

Liczba recenzji: 12

Michał

Liczba recenzji: 17

Red Pik Lun

Liczba recenzji: 102

Leszek

Liczba recenzji: 5

Jacek

Liczba recenzji: 1

Mateusz

Liczba recenzji: 9

Przemysław

Liczba recenzji: 3

Sobolewa

Liczba recenzji: 8

Cezary Domalski

Liczba recenzji: 8

Bartosz

Liczba recenzji: 27

Michał

Liczba recenzji: 39

Volatofeles

Liczba recenzji: 1

Col. Frost

Liczba recenzji: 14

Berni

Liczba recenzji: 20

Rico

Liczba recenzji: 134

Doris

Liczba recenzji: 168

Invader

Liczba recenzji: 64

Rzezio

Liczba recenzji: 1

Quaku

Liczba recenzji: 84

Basia

Liczba recenzji: 7

DorotaT

Liczba recenzji: 40

Azzjusz

Liczba recenzji: 0

Katharr

Liczba recenzji: 8

Greenpiece

Liczba recenzji: 29

Ckodi

Liczba recenzji: 0