Zbajszek

Poliglota

Lewin Brzeski

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Wielkie pudło którego się nie spodziewałem zawiera w sobie bardzo wiele kart. Jednak nie są to zwykłe karty, to są karty dzięki którym przeżyjecie niesamowite przygody. A każda będzie inna, nawet jeżeli przyjdzie wam powtarzać scenariusze. Rozwój bohaterów jest ciekawie zaprojektowany. Także jak na karciankę wydaje się że pudło jest trochę za duże, ale za to mamy pewność że pomieści wszystkie dodatki tej serii. Jeżeli lubicie przygodę to naprawdę szczerze polecam Pathfindera.


Dobry, solidny produkt

Solidny dodatek, do solidnej gry. Dwa dodatkowe rody (czyli dwóch nowych graczy) zwiększają możliwości, a gra w piątku czy szóstkę jest bardzo emocjonująca. Wprowadzenie mechaniki walk dwóch na dwóch też wygląda ciekawie. No a dodatkowo duża ilość dodatkowych postaci, czy intryg, czyli typowo dla dodatków więcej tego co jest dobre. Jeżeli oryginalny Spartacus wam się podobał dodatek jak najbardziej wpadnie w wasze gusta.


Dobry, solidny produkt

Gra wylądowała na stole już kilka razy i wszystkim podeszło, dużo opcji, bardzo duża negatywna interakcja no i te emocje podczas walk na arenie. Jeżeli ludzie z którymi gracie lubią tego typu rzeczy to zdecydowanie polecam. Co do języka jest on dosyć prosty, choć część kart jest ukrytych na ręce gracza. Generalnie gra jest bardzo solidna :).


Dobry, solidny produkt

Dosyć szybka i ciekawa gra, gdzie używając zasad opcjonalnych wchodzi dosyć dużo strategii. Kości wykonane są bardzo ładnie, jednak zdarzają się niedomalowane ścianki, także poziom wykonania jest średni/dobry w zależności od pudełka i trzeba o tym pamiętać kupując Quarriorsów. Jednak jeśli nie przejmujesz się niedomalowanymi kostkami, to gra zapewni Ci bardzo wiele fajnych rozgrywek, proste zasady i fajna tematyka pozwolą szybko wprowadzić nowe osoby.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna kooperacyjna gra przygodowa, stawiająca nacisk przede wszystkim na opowiadaną historię. Wykonanie stoi na najwyższym poziomie, szczególnie widać to po figurkach, które zrobione są z dużo dbałością o szczegóły. Gra na pewno jest warta swojej ceny i starczy na długie wieczory grania.


Łukasz

Liczba recenzji: 25

Mamont

Liczba recenzji: 0

MrSchab

Liczba recenzji: 7