Borus87

Skryba

Obserwowani

12 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

3 użytkowników

Ciekawe, czy wydanie polskie zakończy swój żywot szybciej, czy później niż Netrunner. Z chęcią bym zainwestował, ale po co? No a w wersję angielską nikt w domu ze mną nie zagra, więc... ech.... i tak to jest....


Gra na prawdę rewelacyjna! W miarę szybka, prosta do nauki innych, ale nie za łatwa. Jest spory element losowości, ale można kości re-rollować oraz niektórymi zdolnościami manipulować nimi. No i tyle kości!!! :) Całkiem dobrze się skaluje, a na 2 graczy można zagrać wariant, że każdy losuje dwóch specjalistów i co kolejkę gra tym drugim - daje to więcej opcji, ale tez i ograniczeń, bo z każdej zdolności danego specjalisty można skorzystać co drugą swoją turę.
Niestety tym razem musiałem grę zamówić gdzie indziej. Drogi Rebelu... kocham Was chłopaki, ale cenę macie tutaj zaporową. Wszędzie indziej można ją dostać za około 120zł, także nie wiem skąd ta kosmiczna cena u Was. Szkoda...


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Solidna gra. Wykonanie OK. Chciałbym napisać, że jest "easy to learn, hard to master" ale czy ja wiem.... Po rozegraniu startowej mapy (mapa lato + pogoda lato) rozegraliśmy od razu najtrudniejszą wersję (mapa zima + pogoda zima) i wcale nie było aż tak trudno jak by się mogło wydawać - choć troszkę się trzeba było nakombinować. Gra jest na prawdę spoko, tylko brakuje jej większego pola manewru na górze. Myślę, że po dokupieniu dodatku (Broad Peak) z mapą poziomą i 3 szczytami będzie znacznie ciekawiej. Tutaj właśnie jest ten problem, że góry zima/lato nie za bardzo się różnią i za to odejmuję punkcik. Można było właśnie zrobić jedną pionową, jedną poziomą.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Ciekawy dodatek. Dla fanów Netrunnera chyba jeden z ciekawszych Data Packów. Rebel na 5+


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Kolejny zakup tych koszulek i kolejny raz jestem zadowolony. Wszystkie całe (nie porozrywane jak przy innych markach) grube i trwałe.


Kamiru

Liczba recenzji: 22

Doris

Liczba recenzji: 168

Xlselektor

Liczba recenzji: 28

Jahvanny

Liczba recenzji: 26

Kanty57

Liczba recenzji: 99

Tymothy

Liczba recenzji: 96

Dgd79

Liczba recenzji: 0

Karol

Liczba recenzji: 8

Wodorek

Liczba recenzji: 12

To.dizzer

Liczba recenzji: 15

Panipanda

Liczba recenzji: 1

MMZ

Liczba recenzji: 4

Piton

Liczba recenzji: 95

Dracoborg

Liczba recenzji: 6

Zielony666

Liczba recenzji: 2