Bzdzichu

Skryba

Warszawa

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

9 użytkowników

Zobacz wszystkich
Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

BARDZO fajny kalendarz. Ma bardzo ładne grafiki, a do tego jest bardzo czytelny (i jest sporo miejsca na notatki itp).
Mam tylko jedno ALE...
Są na nim pozaznaczane różne dni, np. dzień smoka czy dzień wiedzy o pingwinach (to bardzo ważne święta!), są też walę-tynki i dzień kobiet.... ale - dlaczego zabrakło dni babci i dziadka? Może to celowy zabieg bo spojrzałem w kalendarz i coś mi nie pasowało i sprawdziłem czego tam nie ma :P? Pytanie o czym zapomne i nie sprawdze bo kalendarz tego nie objął :P
Solidne 5/7 , polecam ! :)


Bardzo dobra gra. O wykonaniu nie ma co się rozpisywać bo jest naprawdę IDEALNE. Plansze gracza, plansza gry, figurki, czy grafiki powinny wyznaczyć standard dla każdej gry planszowej.

Bardzo fajnie, że jest opcja gry solo, natomiast dla mnie najfajniej się gra w 4 osoby gdy na planszy robi się troszkę ciaśniej i trzeba trochę wchodzić sobie w drogę (we dwie osoby czy 3 osoby, jak wylosujemy/wybierzemy odległe frakcje to praktycznie nie ma szans na walkę, chyba że o fabrykę).

Jedynym zarzutem jaki mogę mieć dla tej gry (mechanika wyboru dwóch akcji z zestawu 4-ech jest dla mnie świetnym pomysłem, gra się bardzo szybko i nie czeka się na swój ruch) to, że gra chyba ciut przereklamowana... spodziewałem się klimatu, a jednak jest troszkę sucha i jeżeli nie przyglądamy się kartom z grafikami to tak naprawdę bez znaczenia jakie uniwersum ma ta gra...

Nie zmienia to faktu, że gra się świetnie i jak ktoś lubi euro-sucharki to będzie zadowolony, w mojej kolekcji gra zostanie na długie lata :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Za pełną cenę bym się nad tym tytułem mocno zastanawiał, ale 80zł to śmieszna cena. Mechanika może mnie nie powala na kolana, ale jest super wykonanie, troche kombinowania i kropla ( ;) ) interakcji. W tej cenie naprawde warto !


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajny dodatek. Dla mnie ogromnym plusem są dodatkowe postaci no i przedstawiające je figurki ! Toxic City Mall dodaje nie tylko nowe elementy (barykady np.) ale też nowy rodzaj zombiaków jeszcze wyżej podnosząc poziom trudności gry:) Dla tych co mają podstawkę, i już ograli wszystkie zawarte w niej misje pozycja obowiązkowa :)
Cena oczywiście mogłaby być niższa ale jakość elementów gry jak dla mnie w pełni uzasadnia koszt gry :]


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Bardzo fajna gra w fajnej cenie ! Dużym plusem jest prostota zasad, już po kilku minutach tłumaczenia można zacząć rozgrywkę wciągając nowe osoby :). Kolejnym plusem jest czas rozgrywki (godzinka spokojnie starcza) no i to że zwycięstwo w dużej mierze zależy od nas a nie od szczęscia :) Lubimy do tej gry wracać, nie nudzi się szybko :) polecam.


Nerq

Liczba recenzji: 40

Kornik

Liczba recenzji: 31

MSL

Liczba recenzji: 4

NerAlgert

Liczba recenzji: 86

Cichy-Blog.pl

Liczba recenzji: 9

Kartelek

Liczba recenzji: 6

Dawos

Liczba recenzji: 2

Radzio27

Liczba recenzji: 23

Chandra

Liczba recenzji: 0

Winiary

Liczba recenzji: 0