Dentarg

Wielki Brat

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

8 użytkowników

Zobacz wszystkich

Po rozegranych 8+ partiach mogę napisać, żę:

Mechanika gry jest prosta ale zarazem oryginalna. W grę można grać samemu, ale najlepiej gra się w 3-4 osoby. Granie solo lub w 2 osoby ma inną mechanikę niż granie w 3-4. Ten ostatni wariant wydaje się najciekawszy, chociaż granie solo i w 2 osoby jest także dobrą rozrywką. Produkcja z wykorzystaniem "zegarów" produkcyjnych też wprowadza sporo innowacyjności.
Gra się szybko (30-45 minut w 4 graczy), szybko można też nowego gracza wdrożyć w zasady gry. Gra jest bardzo dobra, a w związku z tym, że ma dużo budynków jest mało powtarzalna między partiami. Cena jest dość wysoka, ale jakość elementów jest bardzo dobra!!


Magic to ciągle najlepsza gra karciana dla 2 osób. Minusem jest to, że zabawa jest dość droga, ale liczba kombinacji jest nieskończona, więc gra nigdy się nie nudzi ;).


Obejrzałem video recenzje Michael Wissnera. Gra wydaje się ciekawa. Jak tylko uzbroję porftel to zakupię i potwierdzę grywalność ;)


Grałem w nią kilka lub nawet kilkanaście razy. Łatwa, prosta i przyjemna. Nadaje się na imprezy, ale na "wieczory gier" już mniej. Jest za łatwa. Zaletą jest na pewno to, że gra się szybko.


Miałem ale oddałem. Dla mnie zbyt prosta gra, a do tego reguły wydają się momentami niejednoznaczne. Może to być gra, która nadaje się na pierwszą grę, chociaż są inne lepsze.


Sebastian

Liczba recenzji: 89

Pizystrat

Liczba recenzji: 209

Wojciech

Liczba recenzji: 2

Dagna

Liczba recenzji: 80

Wodorek

Liczba recenzji: 22

Maciej

Liczba recenzji: 10

Tyrkin

Liczba recenzji: 101

Tomuch

Liczba recenzji: 82

dewodaa

Liczba recenzji: 405

Radosław Michalak

Liczba recenzji: 385

Komix

Liczba recenzji: 88

NLoriel

Liczba recenzji: 137

dewodaa

Liczba recenzji: 405

addam23

Liczba recenzji: 43

Msdraziel

Liczba recenzji: 117

Dagna

Liczba recenzji: 80

Emhyr

Liczba recenzji: 2

Micky

Liczba recenzji: 9