Micky

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

3 użytkowników

Świetna gra, dobrze się przy niej bawi cała rodzina, jak i znajomi. Rozwija myślenie. Losowość jest dość istotna, dzięki temu bardzo stary wyjadacz może przegrać z początkującym, gdy kostki po prostu nie podejdą. Kostki są duże, i czytelne - może być problem tylko przy słabym świetle w odróżnieniu czarnego i niebieskiego, ale kto gra po ciemku? Tabliczki też są solidnie wykonane. Grę mam bardzo długo, bo prawie 10 lat - choć pudełko dawno pożegnało się z tym światem gierka dalej dostarcza wiele radości. Szczerze polecam każdemu!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobra gra na imprezę. Można grać na prawdę w wielu graczy i nikomu się nie nudzi. Pobudza myślenie i skojarzenia, a do tego jest niezła beka, gdy ktoś próbuje pokazać na migi jakieś hasło, lub chce opisać je słowami. Wszystkie konkurencje są na czas, więc jest lekki stresik, gdy nie idzie Twojej drużynie. Nie przepadam za tego typu grami, ale poza tym ciężko mi jej coś zarzucić. Jeśli tylko masz szerokie grono znajomych, lubisz zabawy typu 'kalambury' i po prostu chcesz się pośmiać to gorąco polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Nie ma co tu dużo pisać - przyjemna gierka dla rodziny. Jest w dużej mierze losowa, dlatego każdy może wygrać, choć trzeba też pomyśleć kiedy dobrze jest wymienić zwierzątka, a kiedy lepiej kulać dalej by ktoś cię nie uprzedził w zdobyciu psa czy po prostu wygranej, ale nie ma tu strategii wygrywającej, bo nie da się zaplanować co w danej kolejce wylosujemy. W skrócie - polecam każdej rodzinie z dzieciakami.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Całkiem przyjemna gierka, chociaż wolę tytuły na dłuższą chwilę z planszą, która zajmuje cały stół itd.. Można zagrać w każdym gronie, a im więcej osób tym lepiej. Często powstają bardzo ciekawe i śmieszne historyjki, poza tym każda z nich jest inna! Można modyfikować zasady i grać wg różnych wariantów, a do tego jest sporo dodatków, więc dla każdego coś się znajdzie. Ogólnie polecam, mimo tego, że nie jest to gra w moim typie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Rewelacyjna gra - zasady wręcz banalne, więc zagrać można w każdym towarzystwie. Jest kilka wariantów rozgrywki - dużym plusem, w odniesieniu do podstawowej wersji, jest zwiększenie liczby graczy aż do 12. Każdy uczestniczy w każdej kolejce, więc nie ma tu miejsca na nudę. Karty są bardzo abstrakcyjne i można wymyślić dużo haseł do każdej z nich. Minusem jest jednak ich ilość - jeśli się gra któryś raz z kolei w tym samym towarzystwie skojarzenia mogą się powtarzać lub możemy zacząć się sugerować czyimiś pomysłami. Jednak nie jest to istotna wada, ponieważ jest dostępnych wiele dodatków z nowymi kartami. Regrywalność jest duża, bo każda rozgrywka jest inna! Plusem jest kilka wariantów gry, w zależności od liczbo graczy (bajer z blokowaniem karty gracza i gra parami). W skrócie - gorąco polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dagna

Liczba recenzji: 53

Chandler Bing

Liczba recenzji: 16

Pizystrat

Liczba recenzji: 74

Louve

Liczba recenzji: 68

Tyrkin

Liczba recenzji: 69

P@tryk77

Liczba recenzji: 5

Wojtek

Liczba recenzji: 3

LesnyDziad

Liczba recenzji: 9

Dentarg

Liczba recenzji: 8

Shimrod

Liczba recenzji: 121

Morth

Liczba recenzji: 6

NLoriel

Liczba recenzji: 59

KamC

Liczba recenzji: 3