Gravediggie

Obserwowani

14 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

7 użytkowników

Zobacz wszystkich

Gram w tą grę z 5-latką. Jest ok. Mnie nie porywa, córce się podoba, choć niekiedy kombinacje sprawiają jej trudność i to chyba jest największa zaleta tej gry. Bardzo ładne ilustracje, stalowe pudełko z kartami mieści się w kieszeń.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobra gra. Bardzo odpowiada mi klimat spagetti westernów. Fajna mechanika pozwalająca na ciekawą rozgrywkę z elementami blefu. Gra potrafi dostarczyć bardzo pozytywnych wrażeń ale gracze muszą, w mojej ocenie być wczuci w klimat i musi być ich dużo, najlepiej 6-7 osób. W pięć też da się pograć ale bardzo szybko wiadomo kto jest kim w rozgrywce. Oprawa graficzna w mojej ocenie przeciętna ale to kwestia gustu poza tym nie jest to w tej grze najważniejsze. Dobra, solidna gra warta zakupu.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Świetna gra na imprezy i spotkania rodzinne. Jej największą zaletą moim zdaniem jest to że spodoba się niemal każdemu, nie trzeba być fanem gier planszowych aby bawić się przy niej doskonale. Gra potrafi zdominować całe przyjęcie. Kolejny plus to ilość graczy - tu praktycznie może wziąć udział każda ilość powyżej 4 osób. Wielokrotnie zbyt duża ilość chętnych do grania w rodzinnym gronie dyskwalifikowała inne gry. Mnóstwo śmiechu i mnóstwo zabawy, super gra i można włączyć do zabawy dzieci (u nas praktykowane na 9+) choć przy trudniejszych hasłach będzie potrzeba pomoc dorosłych. Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Stare Scrabble w nowym pudełku, które nie przypadło mi do gustu. Może się czepiam ale ciemnozielone opakowanie to klasyk który nawet nie używany pięknie wygląda na półce.


Dobra gra, szczególnie upodobała ją sobie moja żona i łoi mi tyłek niemiłosiernie. Porządnie wykonana, sprawdza się zarówno w 2 osoby jak i w ciut większym gronie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Sebastian

Liczba recenzji: 9

Radosław Michalak

Liczba recenzji: 216

Ryudo

Liczba recenzji: 84

Maciej C.

Liczba recenzji: 13

Dwarfer

Liczba recenzji: 35

MartiusR

Liczba recenzji: 0

TrucicielX

Liczba recenzji: 58

Dagmar

Liczba recenzji: 4

Marcin

Liczba recenzji: 15

Grzegorz Kobylec

Liczba recenzji: 26

Jenny

Liczba recenzji: 19

Dziadekjoe

Liczba recenzji: 70

Enikon

Liczba recenzji: 52

Giedrojckamil

Liczba recenzji: 22

Łukasz

Liczba recenzji: 17

NLoriel

Liczba recenzji: 59

Ryudo

Liczba recenzji: 84

Doris

Liczba recenzji: 168

KamC

Liczba recenzji: 3

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 108

Pawel_33

Liczba recenzji: 10