Gravediggie

Obserwowani

14 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

7 użytkowników

Zobacz wszystkich

Jako fan filmowej trylogii BTTF bardzo lubię tą grę. Jest ślicznie wydana, duży plus za grafiki na kartach, wykonane na potrzeby gry. Niewątpliwie trzyma klimat filmu. Zasady nie są trudne choć trzeba poświecić partię by je zapamiętać, za to zrozumienie instrukcji stanowi nie lada wyzwanie, musiałem posiłkować się filmami instruktażowymi na YT. Interakcja w mojej ocenie jest niewielka, każdy układa swoje karty postaci w odpowiednim miejscu osi czasu i tyle. Dużo zależy od nastawienia graczy. Marudni gracze potrafią zamulić grę. To jest pozycja przede wszystkim dla fanów filmu, trzeba mieć to na uwadze. Zważywszy na zawartość pudełka, cena dość wysoka, wszystkie elementy wykonane są z papieru i kartonu, aczkolwiek muszę jeszcze raz podkreślić, gra jest śliczna.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gram w tą grę z 5-latką. Jest ok. Mnie nie porywa, córce się podoba, choć niekiedy kombinacje sprawiają jej trudność i to chyba jest największa zaleta tej gry. Bardzo ładne ilustracje, stalowe pudełko z kartami mieści się w kieszeń.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Mała aktualizacja poprzedniego komentarza - bo być może jego oddzwięk jest nieco negatywny (mam nadzieję ze nie). Gra od kilku miesięcy regularnie używana - gram z 3.5 letnią córką. Gramy na prawdziwe zasady i córka świetnie je ogarnia i bardzo lubi tą grę. W tej formie Kajko i Kokosz sprawdzają się fenomenalnie. W dalszym ciągu uważam że spuścizna Christy zasługuje na produkt który zwali z nóg - choć zaczynam się godzić z myślą że to może być nierealne. W naszym, rodzinnym przypadku gra sprawuje się super, jest to nasza ulubiona gra. Osobiście bardzo minie cieszy że córka lubi i sama proponuje partie - jest to wspaniała odskocznia od bawienia się w dom lub przedszkole bo mam czasami dosyć bycia ciocią Marią albo tatą misia.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobra gra. Bardzo odpowiada mi klimat spagetti westernów. Fajna mechanika pozwalająca na ciekawą rozgrywkę z elementami blefu. Gra potrafi dostarczyć bardzo pozytywnych wrażeń ale gracze muszą, w mojej ocenie być wczuci w klimat i musi być ich dużo, najlepiej 6-7 osób. W pięć też da się pograć ale bardzo szybko wiadomo kto jest kim w rozgrywce. Oprawa graficzna w mojej ocenie przeciętna ale to kwestia gustu poza tym nie jest to w tej grze najważniejsze. Dobra, solidna gra warta zakupu.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Ładnie wydana gra. Lekka, łatwa i przyjemna. I tu moim zdaniem leży problem. Wychowałem się na komiksach Christy i chciałbym zobaczyć ciekawą grę opartą na spuściźnie Christy. Ta gra nie wykorzystuje tego potencjału. Fajnie jest zobaczyć bardzo ładne oryginalne ilustracje bohaterów i przedmiotów - ta gra to dostarcza ale chciałoby się czegoś więcej, jakiejś PRZYGODY. A tu jej nie ma. Prosty mechanizm gry opakowany Christą. Równie dobrze mógłby być opakowany czymś innym. Nie twierdzę że to jest zła gra, bo przyjemnie jest zagrać partyjkę ale starszy gracz moim zdaniem nie znajdzie tu nie wiadomo jak ciekawej rozgrywki a młodszy może nie znać tych komiksów. Wbrew pozorom jest takich gagatków sporo :) Można pograć, można kupić (droga nie jest), gra ma dobre recenzje ale ja odrobinę się zawiodłem. Nie żałuję zakupu i nie chcę zniechęcać ale uważam że Kajko i Kokosz zasługują na coś na prawdę ekstra. U mnie w domu doskonale się sprawdza do zabawy z 3-latkiem. Dziecko odkrywa przedmioty na kartach, tata pomaga i wszyscy są zadowoleni.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Sebastian

Liczba recenzji: 19

Radosław Michalak

Liczba recenzji: 385

Ryudo

Liczba recenzji: 191

Maciej C.

Liczba recenzji: 17

Dwarfer

Liczba recenzji: 56

MartiusR

Liczba recenzji: 3

TrucicielX

Liczba recenzji: 131

Dagmar

Liczba recenzji: 21

Marcin

Liczba recenzji: 37

Grzegorz Kobylec

Liczba recenzji: 92

Jenny

Liczba recenzji: 55

Dziadekjoe

Liczba recenzji: 115

Enikon

Liczba recenzji: 101

Giedrojckamil

Liczba recenzji: 27

Łukasz

Liczba recenzji: 22

NLoriel

Liczba recenzji: 137

Ryudo

Liczba recenzji: 191

Doris

Liczba recenzji: 267

KamC

Liczba recenzji: 5

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 155

Pawel_33

Liczba recenzji: 33