Korba91

Skryba

Warszawa-Wesoła

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Przez dłuższy czas w tym rozmiarze używałem koszulek MAYDAY. I o ile wciąż niestety uważąm je za niezastąpione np. do ochrony dzielnic w Cytadeli - to już na wszystkie karty, które nie wymagają układania w mega wysokich stosach muszę polecić koszulki FFG - są po prostu znacznie bardziej wytrzymałe i nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby jakaś mi pękła, w odróżnieniu od wyżej wskazanych M. Mimo bardzo wysokiej ceny - muszę polecić.


Szybka, prosta i przyjemna gra, w którą miałem okazję zagrać ze dwa razy. Nie jest to jednak zdecydowanie żadne arcydzieło i rozegrane partie nie skłoniły mnie do kupna własnego egzemplarza - po prostu jest za dużo gier - nawet wśród karcianek - na które bardziej warto zwrócić uwagę. Dałbym mocne 3+/5.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Podstawowa Maskarada kupiła mnie od pierwszej rozgrywki. Rozszerzenie po prostu znacznie zwiększa możliwości urozmaicania gry poprzez ciekawe kombinacje postaci. Szczególnie do gustu przypadła mi postać Lalkarki (Puppet master), która pozwala wprowadzić do gry dodatkowo element zamieniania graczy miejscami co ciekawie wpływa na rozgrywkę.
A wykonanie? Podobnie jak w wersji podstawowej karty są tak piękne, że niemal kusi, żeby je oglądać zamiast grać;p Zdecydowanie polecam:)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobre koszulki we w miarę przystępnej cenie. Doskonale sprawdzają się jako ochrona Dixita jak i Tajemniczego Domostwa;)


Jak dla mnie ideał :)

Świetne koszulki w bardzo przystępnej cenie. Nie są tak grube jak te od FFG, w przypadku tak małych kart nie jest to jednak moim zdaniem wadą, a raczej zaletą. Szczerze polecam:)


Radosław Michalak

Liczba recenzji: 385

Josh22

Liczba recenzji: 158

Ojciecfelix

Liczba recenzji: 118

Doro

Liczba recenzji: 154

Enikon

Liczba recenzji: 101

Agnieszka

Liczba recenzji: 3

Szamotl

Liczba recenzji: 34

Aruik

Liczba recenzji: 29

Miekix

Liczba recenzji: 18

Sickpriest

Liczba recenzji: 52

Maciej

Liczba recenzji: 14

Nayia

Liczba recenzji: 149

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 155