Lukwych

Warszawa

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

6 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Bardzo fajna reimplementacja Troyes, ale brakuje różnorodności w kartach, a sądząć po cenach dodatek raczej nie wyjdzie. A szkoda, bo to naprawdę niezły tytuł.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Ta gra nie jest dla każdego. Po pierwsze wymaga aktywnego korzystania z aplikacji i momentami ma się wrażenie, że bliżej jej do gry komputerowej niż planszowej. Po drugie jako typowe dziecko FFG ma syndrom pustego pudełka, a dodatki/wydatki są kwestią czasu (choć pierwszy który już wyszedł nie zachwyca zawartością). I choć oba powyższe zazwyczaj zniechęcają mnie do zakupu, to nie tylko kupiłem ale i grałem z zadowoleniem. A wszystko dlatego, że pomimo braku głębszych wyborów czy sporej powtarzalności (testy testy testy) moje dzieciaki bawią się świetnie, a ja razem z nimi. Kampania czyli 12 gier w 3 dni świadczą o tym najlepiej.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jako wielbiciel Stalkera czekam na Zonę już 4 rok. I niestety po obejrzeniu prezentacji z Genconu (fatalna prowadząca) oraz przeczytaniu instrukcji zapał opadł i z "must have" zmieniła status na "zagram u kolegi". Tylko czy ktoś ze znajomych to kupi? Ewentualnie recenzja Gambita może rzuci światło na odczucia z rozgrywki i wpłynie na moją decyzję zakupową.


Imprezówka od mojego ulubionego projektanta gier szybko trafiła do kolekcji i niestety równie szybko zagościła na półce bez większych szans na jej opuszczenie w celach innych niż sprzedaż. Za mało tu imprezy, a za dużo przestojów, momentów ciszy i oczekiwania na wymyślenie sensownego hasła. A wprowadzenie limitu czasu spłyca rozgrywkę. Decrypto niestety bije Tajniaków w każdym elemencie (no może poza wykonaniem).


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Najlepsza wersja Ticketa dla początkujących (ciekawa mapa, tunele i dworce. Sama gra łatwa do tłumaczenia, satysfakcjonująca i bardzo ładnie wykonana. Mimo ogrania mnóstwa ciężkich gier dalej mam Europę w kolekcji.


Nightbomber

Liczba recenzji: 171

dewodaa

Liczba recenzji: 253

Michał

Liczba recenzji: 39

Bartoszbol

Liczba recenzji: 7

Shadowrun

Liczba recenzji: 242

John Zgryźliwy

Liczba recenzji: 58

Bakster441

Liczba recenzji: 3

Gram_niebieskim

Liczba recenzji: 99

Michal K.

Liczba recenzji: 18

ferreg

Liczba recenzji: 42

Merrox

Liczba recenzji: 200

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Wizard_Soul

Liczba recenzji: 27

Marek

Liczba recenzji: 22

Pitdobruk

Liczba recenzji: 2

Kuhaku

Liczba recenzji: 17