Mnogaj3

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Nieduży dodatek, nowe postacie figurki, wszystko zrobione poprawnie, ale czegoś mi tu brakuje by móc powiedzieć ze jest to ideał. Jak każdy dodatek Jeśli masz podstawkę i sprawiła ci radochę, pomyśl czy nie chcesz jej poszerzyć o ten dodatek.


Jak dla mnie ideał :)

Nowi bohaterzy, nowe potwory, karty stanów ekwipunek, no i nowa Kampania do przejścia. Solidny dodatek do dobrej gry, nie mowie że na gwałt trzeba to mieć, ale chcesz na nowo przeżyć jakąś przygodę, a może poszerzyć listę bohaterów i dostępnych dla nich Klas? To odłóż nieco grosza na boku bo jest to coś dla ciebie.


Jak dla mnie ideał :)

Masz Ochotę na przygodę w wesołej Drużynie która ociera się o niebezpieczeństwa walczy z bestiami i ratuje świat, no chociaż siebie i okolicę. Gra jest dla ciebie. Masz problem z wymyśleniem sesji RPG dla ekipy ale chcecie w coś grać gra dla was. Zawartość pudełka przyda się też i fanom RPGów, wiele ładnych figurek, kart ekwipunku itp. A wraz dodatkami możliwości rosną.

Warto dodać ze można pobrać też darmową aplikację do gry bez mrocznego władcy. Scenariusze w niej zawarte może nie będą tym samym co starcie z żywym oponentem, ale też dostarczą wiele frajdy z gry.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Nająłem Gościa do pilnowania półek z książkami. Ale okazało się ze nie leży to w jego kompetencjach. Dobrze ze nie traci głowy dla tej roboty, gorzej z resztą. Na szczęście szybko dochodzi do siebie. Poza tym świetnie broni wszelkich ciasnych przejść w domu. Choć z reguły traci przy tym kończynę czy dwie ;).

Bardzo urocza, choć i z lekko groteskowym zabarwieniem, maskotka. Nie wiem jak z przechodzeniem przez mosty blokowane przez Czarnych, tu dzież Mrocznych, Rycerzy, ale świetnie radzi sobie z dozorem przejść ;).

Jedyne czego mu brakuje to ciętych ripost słownych. Ale i tak daje sobie radę.


Jak dla mnie ideał :)

Pod żadnym pozorem nie obracajcie pudełka do góry nogami, to drażni tą mała bestie nie miłosiernie XD. Pluszak jest słodki, puchaty, króliczy i śmiertelnie niebezpieczny dla otoczenia. Zabija pluszowością, urokiem, normalnie głowę można dla niego stracić XD. Lepiej nie wypuszczać go z pudełka bez Świętego Granatu ręcznego, niestety ciągle nie widziałem by był gdzieś dostępny.

O dziwo ku mojemu zaskoczeniu obdarowana osoba nie rozpakowała królika do dzisiaj. Bynajmniej nie ze strachu. Samo pudełko na pluszaka jest źródłem niesamowitej radości, a opisy na nim są ... No zabójczo śmieszne XD.

Bezcenny podarek dla każdego fana/Fanki "Poszukiwaczy Świętego Grala". Gorąco polecam. Gdyby nie strach że te bestie zaczną się rozmnażać to zakupił bym kolejną sztukę, lub nawet dwie ;).

Ale puki co nie straciłem dla tej puchatej bestii głowy. I nie nie chowa się za królikiem ;P.


Alien82

Liczba recenzji: 8

Xorg

Liczba recenzji: 44

Medeus

Liczba recenzji: 95

Maciej Krok

Liczba recenzji: 42

CMDR_Blue_R

Liczba recenzji: 456

Djflash

Liczba recenzji: 26

Siekas

Liczba recenzji: 6

Maxio1982

Liczba recenzji: 411

Kludolan

Liczba recenzji: 8

Urath

Liczba recenzji: 170