Medeus

Nocny Marek

Gdańsk

Obserwowani

11 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

10 użytkowników

Zobacz wszystkich

Wspaniały dodatek do descenta 2ed jaki został wydany. Czemu jest wart uwagi? Żeby nie kupować wszystkich dodatków do podstawowej gry ten wprowadza nowe kafelki, super postacie oraz potwory. Urozmaica pomysły na własne przygody. Jakość wykonania od FFG na 5. Grafiki na 5. Poza tym dodatkiem czekam na polskie wydania Mist of Bielhall, The chain that rust.


Pierwszy dodatek do descenta 2ed jaki został wydany i w sumie jeden z wartych uwagi. Żeby nie kupować wszystkich dodatków do podstawowej gry ten jest warty uwagi ze względu na kafelki, postacie oraz potwory. Urozmaica pomysły na własne przygody.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Kolejna odsłona większego rozszerzenia do świata WH 40000k Podbój wprowadza dużo kart podstawowych nacji i wprowadza nowe rozwiązania taktyczne jakie możemy wykorzystać na polu bitwy. Dodatek zwiększa elastyczność doboru talii podstawowej. Nie odczuwam aby ten dodatek faworyzował konkretnie którąś nacje. Wszystko się wydaje być zbalansowane.


Rozszerzenia nie są potrzebne by się świetnie bawić podstawową wersją gry. Warto jednak o tym pomyśleć zanim WH40000k podbój zniknie z naszych oczu. Dodatek wprowadza dużo kart podstawowych nacji i wprowadza nowe rozwiazania taktyczne.


Jeżeli ktoś lubi gry komputerowe, planszowe, fabularne w świeci WH40000k to ta karcianka jest pozycją dla niego. Nie jest łatwa. Jej ciężar zależy od przeciwnika. Gra jest PRZYJEMNA! Warto na to zwrócić uwagę, bo sukces jak i przegrana daje satysfakcję, i sięga się po coraz więcej. Podstawa gry wystarczy na duuuuuuuużą ilość rozgrywek.
Kto może niech kupi, bo kończy się niestety ten fantastyczny dział historii karcianek.


Ociek

Liczba recenzji: 23

Rieviel

Liczba recenzji: 131

Schatan

Liczba recenzji: 48

Radziu_pl

Liczba recenzji: 10

Mikołaj

Liczba recenzji: 9

Delta_takasu

Liczba recenzji: 11

Layla-san

Liczba recenzji: 7

Marcin K

Liczba recenzji: 23

Artonius

Liczba recenzji: 36

Dwarfer

Liczba recenzji: 35

Agasia

Liczba recenzji: 74

Angus74

Liczba recenzji: 12

Mnogaj3

Liczba recenzji: 20

Errado

Liczba recenzji: 1

Crimson008

Liczba recenzji: 0

Privian

Liczba recenzji: 87

Merrox

Liczba recenzji: 200

Djflash

Liczba recenzji: 21

DorotaT

Liczba recenzji: 40

Dr_Voxel

Liczba recenzji: 2

Martalin99

Liczba recenzji: 0