Vahen

Ranny Ptaszek

Laskowa

Obserwowani

21 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

11 użytkowników

Zobacz wszystkich

Dobry, solidny produkt

Porządne woreczki, nadające się nie tylko do przechowywania pionków i żetonów (zostały podebrane na jakieś haftki, guziki i pętelki). Polecam, jeśli kogoś nie stać na fajne sakiewki z tkaniny albo po prostu woli widzieć zawartość bez zaglądania do środka.


Dobry, solidny produkt

Dobra kostka. Można użyć do stworzenia własnej gry albo w razie dramatu zagubienia kości z gry firmowej. Dzięki lekkim wgłębieniom boki dają się wypełniać folią samoprzylepną bez odstawania na zewnątrz i zadzierania się na krawędziach.


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajna kostka, dobra zarówno do stworzenia własnej gry, jak i na zastępstwo zamiast zagubionej firmowej. Trzymają się jej folie samoprzylepne :)


Jak dla mnie ideał :)

Ładnie i starannie wykonana, dobrze wyważona (odpowiednia losowość wyrzucanych uśmieszków). Kupiłam w prezencie dla siedemnastolatki, grającej namiętnie z kumplami w RPG. Zachwyt - "Teraz będzie można określać, w jakim nastroju są spotkane potwory!".


Jak dla mnie ideał :)

Rewelacja! Skusiłam się przede wszystkim z powodu autora. Poszukiwałam czegoś na długie, jesienne wieczory, spędzane we dwójkę - stwierdzam, że to był strzał w dziesiątkę.

Gra niby banalna, zasady prościutkie do wyjaśnienia. Jednak (jest to nawet napisane w instrukcji) wygrać nie jest tak prosto, jak się wydaje. Nie wiem, na czym polega mój błąd, ale na kilkadziesiąt rozgrywek wygrałam raptem kilka. Mój przeciwnik, który przegrywa z kretesem w "Serce Smoka", tutaj odgrywa się za wszystkie porażki.

Trzeba uważać, żeby nie postawić zakładu na coś, czego masz mało w ręku. Albo inaczej - czego przeciwnik może mieć dużo. Trzeba pilnować kart, ubywających z głównego stosu, bo jeśli nawet masz na ręku piękną sekwencję od 6 do 10, możesz nie zdążyć położyć wszystkich i wtedy zostajesz jak głupek z najwyższymi punktami w garści, zamiast na stole :D

Plansza ładna, karty cudne! Sporo kombinowania, dużo radosnej zabawy. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy wolą spędzić wieczór przy kartach, niż na wspólnym gapieniu się w telewizor :P


Neerg

Liczba recenzji: 84

Radosław Michalak

Liczba recenzji: 385

Agnieszka

Liczba recenzji: 46

Tomek

Liczba recenzji: 44

Ricco

Liczba recenzji: 55

Lashana

Liczba recenzji: 42

dewodaa

Liczba recenzji: 398

Dagna

Liczba recenzji: 79

Hasufin

Liczba recenzji: 23

Ganek

Liczba recenzji: 8

Niedzialek

Liczba recenzji: 1

Tymothy

Liczba recenzji: 209

Bartosz Mroziński

Liczba recenzji: 187

krysluk

Liczba recenzji: 42

Sokki

Liczba recenzji: 6

Agasia

Liczba recenzji: 103

Leser

Liczba recenzji: 122

Artur.lemanski

Liczba recenzji: 86

MattBodz

Liczba recenzji: 20

Grzegorz

Liczba recenzji: 13

Louve

Liczba recenzji: 139

Katarzyna

Liczba recenzji: 13

Ricco

Liczba recenzji: 55

Agnieszka

Liczba recenzji: 46

Doris

Liczba recenzji: 267

Paola13

Liczba recenzji: 49

Penciu

Liczba recenzji: 0

Dagna

Liczba recenzji: 79

Emilk89

Liczba recenzji: 24

Pawel_33

Liczba recenzji: 33

Ahnieszka

Liczba recenzji: 2

Argallis

Liczba recenzji: 127