Sternik

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

5 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Dobra gra dwuosobowa. Za obniżoną cenę można dostać cztery zestawy bardzo ładnych kart z ciekawą mechaniką. Netrunner niestety przebiją tą grę na głowę ale nie każdemu pasuje klimat firewall'i i hackerów.


W porządku, bez rewelacji

Już trzeci raz przeglądam instrukcję, szykując się na kolejne spotkanie towarzyskie. Jakos nigdy nie udaje się zagarać! :-( Istotnie gra zapowiada się ciekawie ale zebrać zespół osób chętnych do grania niestety okazuje się zbyt trudne. Gra w 4 osoby nie jest wystarczająco ciekawa. 6 to minimum a tyle osób w jednym miejscu zdarza się zbyt rzadko.


Dobry, solidny produkt

Ładne figurki. Sprawdziły się świetnie na prezent dla nastolatka.


Dobry, solidny produkt

Chociaż gra właściwie nie ma wymagań językowych, miło, że pojawił się polski wydawca. Jest to jedna z najlepszych i najszybszych gier kooperacyjnych, teraz z polską instrukcją i w rozsądnej cenie.
Dla fanów współpracy a nie współzawodnictwa, polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Jest pięknie! Wszystkie zapowiedzi wydawcy, że będzie nowocześnie, ładnie się sprawdziły. Osobiście kolory mnie nie przekonuja ale jest to raczej kwestia przyzwyczajenia: zawsze było TAK a teraz jest INACZEJ. Świetnym dodatkiem są hexogłowki (robią konkurencję wersji elektronicznej ;-) bardzo miły jest powrót do osobistych znaczników obrażeń i dla nowych graczy plansz armii.
Bardzo dobry produkt choć nowicjuszom chyba poleciłbym 2.5.


Arnbold

Liczba recenzji: 5

Alimak06

Liczba recenzji: 5

Quaku

Liczba recenzji: 138

WhisperWind

Liczba recenzji: 1

ferenz

Liczba recenzji: 18