Warhapper

Wrocław

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Niesamowitę jak ta gra szybko staje się hitem. NIby taka nie winna, gracze w sumie mało sobie przeszkadzają, skupiając się na swoich cywilizacjach. Gra posiada jednak spory poziom rywalizacji, czuć ją za każdym razem przesuwnia sie po punktacji i kątem oka licząc punkty z kart przeciwnika. Polecam wszystkim fanom słynnej seri gier komputerowych The Settlers, jak i bardziej zaawansowanym graczom.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Pijani czy nie, skojarzenia, dziwne hasła dają potężną dawkę zabawy. Dla mnie to idealna pozycja na imprezę, która spodoba sie każdemu.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

WAR... War never change... po moim dzieciństwie z Falloutem odkryłem świat Neuroshimy, potężny klimat gry wciągnał mnie w postapokaliptyczne szachy. Nie myślałem, że da sie stworzyc cos tak klasycznego, prostego w regułach i jednoczescie jak wspomniane szachy. Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Krótko świat Cuthulu opanował mnie od pierwszej rozgrywki. Klimat, możliwość i interakcja na 5, polecam zagrać z kimś kto grał już wiele razy bo gra jest bardzo złozona.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Moi drodzy, jako znawca tej gry mogę polecić każdemu fanowi Trylogi Sienkiewicza i powieści Jacka Komudy. Od razu zaznacze że gra wciąga gdy wejdzie się w krąg innych Sarmatów, lecz trzeba zaznaczyć, że powyższy starter jest otwarciem nowego rozdziału. Gra podupadła w sezonie Czarty i Upiory (więcej opowiem w recenzji ) zmieniając wydawnictwo. Wprowadzono nowe zasady i mechanikę , kwestia sporna czy lepiej czy gorzej to wyszło. Na chwilę obecną trzeba by zbudować nową społeczność by grać w wiekszej grupie, ale taki starter jest idealny do podziału na dwóch. Najlepiej poczekać na dodatki, nowy sezon


Radosław Michalak

Liczba recenzji: 385

dewodaa

Liczba recenzji: 403

Qbista

Liczba recenzji: 19