Wojtek3333 - recenzje

Gra ma bardzo proste zasady. Właściwie wszystko opiera się na rzucaniu kostkami. Polecam do gry z dziećmi :)


Proste zasady, ale też gra stwarza możliwości do niezłego kombinowania i próbowania różnych strategii. Ciekawie się gra zwłaszcza parami co generuje dodatkowe taktyki przy blokowaniu rywali.
Polecam :)


Tak jak w przypadku podstawowej wersji. Dobra gra na początek imprezy zwłaszcza dla dzieciaków, które przepadają za Harrym Potterem ;) Wyśmienite ćwiczenie i to nie tylko dla dzieci. Polecam


Dobra gra na początek imprezy, w późniejszym czasie może być gorzej ze spostrzegawczością ;) Bardzo fajnie się gra. Dobre ćwiczenie! Polecam


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo proste zasady, ale i tak pozwalające na niezłe kombinowanie. Dzieciaki uwielbiają tą grę już sama nazwa gry "zapaliła" je do spróbowania :)


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajna gra, proste zasady i wiele śmiechu :) Gram z 6 i 8 latkiem i często wracamy do tej gry


Polecam 4/5. Grałem z siostrzeńcami i naprawdę świetnie się bawiliśmy. Bywały trudniejsze hasła, jak dla 7-8latka za trudne moim zdaniem.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobra gra, chociaż niektóre słówka wymagają naprawdę niezłej gimnastyki. Kilka wydawało mi się za trudnych, a może to tylko ta pora - 2 w nocy - wymagała większej koncentracji :D


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Świetna gra, która ćwiczy spostrzegawczość i refleks. Na każdą okazję i dla graczy w różnym wieku. Dużo śmiechu. Duży plus za różne warianty!


Dobry, solidny produkt

Gra dla dzieci i na święta w większym gronie. Pomoże z pewnością rozwinąć zdolności logiczne dziecku. Polecam grać w 4 osoby :)


Dobry, solidny produkt

Dla dzieci w sam raz, dużo śmiechu. Sam zagrałem parę razy z rodziną i było sporo główkowania z dodatkowymi zasadami aby nie być "pod spodem" :D
Zasady do przyswojenia w 5 min.


Mogę potwierdzić wiele z tego co było wcześniej wspominane w komentarzach - świetnie wykonana z przepiękną interakcją. Dodatkowo jednak dodam, że po paru grach oczywistym się stało, że Starkowie na północy mogą nieźle się okopać i być nie do ruszenia bez opcji wszyscy na jednego.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dosyć proste zasady i ładnie wykonana grafika. Po dwóch pierwszych grach jednak okazało się, że droga do zwycięstwa jest dosyć oczywista (zrównoważony rozwój wojsk lądowych i morskich + odrobina szczęścia w losowanych kartach). Już w drugiej grze testowanej z kolegą osiągnęliśmy remi totalny co potwierdził telefonicznie autor gry :D


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gra w zasadach bardzo prosta.
Przyjemnie wykonana z ciekawym pomysłem, przy ogromnej ilości kombinacji ciężko się nią znudzić :)
Blankiet pusty został szybko zagospodarowany, co również polecam aby dodać cos swojego do gry.
Najsłabiej zbalansowana rasa- Kransoludy.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Graficznie ładna i dobrze wykonana jak na cenę. Dla spędzenia z rodziną przyjemnie czasu w sam raz, dla oczekujących dobrej strategii - nie polecam. Bitwy moga się ciągnąć w nieskończoność. Zatopienie innego gracza, przy możliwości ciągłej ucieczki, tylko na własne życzenie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Zasady gry dosyć proste, więc dosyć szybko można zacząć cieszyć się grą a nie instrukcją :)
Nie polecam grać w wersję dla 3 osób gdzie tylko jeden jest cylon. Naprawdę emocjonujace rozgrywki zaczynają się przy 4 graczach (gdzie może być już dwóch cylonów)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra setki kombinacji możliwość modyfikowania strategii w trakcie gry. Dużo śmiechu i zabawy. Pierwsze gry mogą być dosyć długie z uwagi na nieznajomość więszkości ulepszeń i pomocników, ale później już coraz szybciej się gra partie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Sama podstawowa wersja jest już naprawdę bardzo fajna. Dodatek Torfowisko wprowadza do gry kolejne fajne elementy. Nie trzeba się martwić, że gra zostanie bardziej skomplikowana. Więcej zabawy, więcej kombinacji, mega zabawa dla całego towarzystwa :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność: