Mtnw

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

4 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Dobrze się sprawuje do usuwania świeżego kurzu i pozostałości po pikniku/nożyku. Myślałem, że będzie za duży do mniejszych modeli, ale przez miękkie włosie dociera wszędzie gdzie musi.


Gra jest spoko jeśli chodzi o łatwość wciągnięcia nowych graczy. 4 warianty (scenariusze) też pozwalają się jej chwilę nie znudzić, ale czegoś mi w niej brakuje. Grając konkretną rasą zawsze robisz to samo, pomimo różnic między scenariuszami. Nie wiem jak jest w grze z dodatkiem, ale 2 dodatkowe rasy przydałyby się już w podstawce.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gra od strony mechaniki, interakcji itp. leży. Ale nie przeszkadza to w graniu. Wystarczy dobór nadmiernie zaangażowanych emocjonalnie graczy i chęć wczucia się w klimat generic fantasy. Niezmiernie zabawna jest wróżka na rumaku z runicznym mieczem i w zbroi! Wraz z dodatkami można grę skrócić albo wydłużyć - można narzekać na wykonanie (grafiki, nie jakość) ale jest to rewelacyjny produkt na posiadówę z planszówkowymi świeżakami.


Dobrze, że jej nie posiadam. Gry tak wciągającej w kupowanie małych dodatków jeszcze nie widziałem. A najgorsze jest w to że dzięki temu gra ma taką różnorodność i regrywalność, że to aż nieprzyzwoite, jak na tak proste zasady i mechanikę.

Bomba. Jak ktoś nie grał - musi zagrać. 5/5


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

zasvid

Liczba recenzji: 4

Kowal

Liczba recenzji: 10

Shimrod

Liczba recenzji: 121

MartiusR

Liczba recenzji: 0

Buzz

Liczba recenzji: 7

Dagna

Liczba recenzji: 53

YangObi

Liczba recenzji: 16

Tyrkin

Liczba recenzji: 69

Schatan

Liczba recenzji: 48

Chandler Bing

Liczba recenzji: 16

zasvid

Liczba recenzji: 4

Dagna

Liczba recenzji: 53

Scamp

Liczba recenzji: 34

Samadam

Liczba recenzji: 71