Kordian_101

Pułkownik

Białystok

Obserwowani

12 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

2 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Porządna gra. Znawcy XVII-wiecznych militariów mogą oczywiście dyskutować nad niektórymi rozwiązaniami, ale gra broni się prostymi przepisami i estetycznym wykonaniem. Dodatkowo, pomimo licznych gier wojennych o tym okresie historycznym gra (i wszystkie gry systemu) skupiają się na husarii, co również dla wielu osób może stanowić plus.


Jak dla mnie ideał :)

Idealna gra dla ambitnych początkujących graczy wojennych. Z jednej strony zasady (system B-35) są złożone - a w grze występują lotnictwo, flota, desanty, a i czołgów nie zabraknie. Z drugiej strony wszystko to toczy się na niewielkich mapach, z ograniczoną ilością żetonów. Idealne na start. Oczywiście dodatkowy plus za obecność polskiego akcentu. Wysyłka od Rebel jak zwykle na czas, pomysł z kartami świetny :)


Jak dla mnie ideał :)

Najpopularniejsza chyba gra wojenna w Polsce. Zdecydowanie zasłużenie - wiele opcji dla obydwu stron, możliwość przetestowania wariantów alternatywnych. Rozgrywka całkiem dynamiczna, system prosty i godny polecenia dla początkujących.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobrze kryje. Odcień ładnie się prezentuje. Polecam


Jak dla mnie ideał :)

Ciekawa manewrowa gra - gratka dla fanów. Nie polecam jednak dla początkujących w temacie gier wojennych. Zróżnicowany teren, forsowanie dużych rzek, walki ogniowe, desant spadochroniarzy, problemy z zaopatrzeniem.
Świetne zachowanie ekipy Rebel, dzięki której udało mi się skompletować mój egzemplarz w którym część arkuszy była zdublowana, a części brakowało. 5/5!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Ryszard

Liczba recenzji: 45

GrisznakIW

Liczba recenzji: 70

Matiwan

Liczba recenzji: 126

Neij

Liczba recenzji: 7

Marcin

Liczba recenzji: 7

jakub251

Liczba recenzji: 2

Slawekauo

Liczba recenzji: 202

Nataniel

Liczba recenzji: 55

Rico

Liczba recenzji: 111

Robert

Liczba recenzji: 1

Jaroslaw

Liczba recenzji: 24

Lohikaarme

Liczba recenzji: 21

Burza nad Pacyfikiem

Liczba recenzji: 20

Spider_priv

Liczba recenzji: 83