Kostuch

Poliglota

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

33 użytkowników

Zobacz wszystkich

Moja ocena: 5
Patrząc na kategorie gier euro, jest to świetna pozycja, godna polecenia. Gra zdecydowanie dla zaawansowanych graczy. Same zasady nie są może jakoś wybitnie skomplikowane, ale ilość powiązań pomiędzy akcjami, co jak na co wpływa jest naprawdę spora. Uważam, ze połączenie mechaniki z aplikacją oraz ubrania tego w taki temat i oprawę graficzną okazało się wielkim sukcesem. Wszystko ładnie się spina. Minusem jest na pewno czas rozgrywki, szczególnie na więcej niż 2 graczy, Jest to, oczywiście, coś z czym trzeba się liczyć przy tego typie gier. Trzeba być świadomym, że nie jest to gra dla dzieci czy niedoświadczonych graczy, bo może przytłoczyć.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Moja ocena: 5
Wspaniała gra pod każdym względem! Wielka szkoda, że nie będzie drukowana. Ci co nie zdążyli zakupić niech żałują (tak twierdzi mój mąż). :) ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Moja ocena: 3+
Początkowo miałam bardzo dobrą opinię o tej grze, ale teraz patrzę na nią bardziej krytycznie. Cały czas jest to dość solidne euro choć czasami kości doprowadzają do frustracji. Kiepski rzut może naprawdę pokrzyżować Ci plany i nie jestem pewna czy mechanizm kompensacyjny przewidziany w grze mityguje to. Poza tym, wydaje mi się, że niektórzy podróżnicy są mocniejsi, szczególnie ten, który nie płaci za akcje. Na plus zaliczam mechanizm kontraktów.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Moja ocena: 4
Całkiem ciekawe i sprytne podana wariacja na temat układania domina. Mamy tutaj dodatkowo mechanikę budowania budynków, które dodają nam rycerzy i wieże, które z kolei pomagają nam zdobywać punkty, pieniądze i zachęcają królową do odwiedzenia naszego dominium. Póki co, zagrałam jedynie w dwie osoby i gra chodzi całkiem dobrze. Myślę, że na 3-4 graczy jest bardziej interesująca, gdyż wybór kafli jest bardziej ograniczony. Nie mam porównania z Kingdomino, bo nie grałam w to. Z tego co wiem, Queendomino jest bardziej rozbudowane.


Moja ocena: 4
Daję grze solidną czwórkę. Zacznę od tego, co mi się nie spodobało w grze. Grając w 5 osób trochę mi się dłużyła, aczkolwiek wszyscy graliśmy w to wtedy pierwszy raz, więc to na pewni wpłynęło na płynność gry. Ogólnie grało się przyjemnie i z chęcią zagram w nią jeśli będzie okazja. Jest to ciekawa gra, na pewno ma fajny klimacik, choć nie należący do moich ulubionych.


Fifithebest

Liczba recenzji: 110

Bartek

Liczba recenzji: 32

Przemysław

Liczba recenzji: 20

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Rbsn

Liczba recenzji: 46

MMZ

Liczba recenzji: 6

RachCiach

Liczba recenzji: 57

Karola

Liczba recenzji: 4

Yine

Liczba recenzji: 442

Schatten

Liczba recenzji: 9

OloiBolo

Liczba recenzji: 2

Shinikare

Liczba recenzji: 17

Dekornyt

Liczba recenzji: 100

Pawel

Liczba recenzji: 20

malekith

Liczba recenzji: 0

Skaju

Liczba recenzji: 119

Zubr89

Liczba recenzji: 6

Werdandi

Liczba recenzji: 6

Szyszunia11

Liczba recenzji: 21

Netto

Liczba recenzji: 0

Magilion

Liczba recenzji: 26

Emilka96

Liczba recenzji: 19

LukePL

Liczba recenzji: 263

ProrokIzajasz

Liczba recenzji: 6

Svvital

Liczba recenzji: 36

Muaddib85

Liczba recenzji: 2

Ewelina

Liczba recenzji: 0

Oltri

Liczba recenzji: 44

Szpaczka1

Liczba recenzji: 33

Kazald

Liczba recenzji: 19

Dawid_miczek

Liczba recenzji: 10

Snosia

Liczba recenzji: 23

Radium

Liczba recenzji: 49