Kyuzo

Pisarz

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

7 użytkowników

Zobacz wszystkich

Brat Menelkera, czarny smok, potężna postać o demonicznej mocy osłabiania i przerażania swoich przeciwników. Jego kluczową zdolnością jest ograniczanie możliwości przeciwnika i niszczenie jego największych atutów gdy tylko odważą się je pokazać na stole.


Potężna władczyni umysłów budzi strach i kontroluje nim swych przeciwników. Postać przeciwko której nie odważysz się zagrać wielu najskuteczniejszych chwytów mając zbyt wiele do stracenia.


Przeklęta obieżyświatka ścigająca się z czasem. Potężne ataki i bardzo silny dobór kart zachęcają do aktywnego zrzucania kart i tworzenia długich combo za cenę gasnącego w każdej turze życia. Polecam fanom Setsuki.


Siostra Gwen o pielęgniarskich zapędach. Postać działająca na ciekawym combie healowania i odzyskiwania kart, wymaga sporej uwagi i ostrożności przy wyborze kart. Trudna i emocjonująca, frustruje albo satysfakcjonuje, zależnie od skuteczności naszych działań.


Patrzę i nie jeżę...i nie wierzę! Czas stworzyć nową kategorię gier "pędzące", bo obok SpielJahrsowych wielbłądów to kolejna gra z dopiskiem "spodoba się fanom pędzących żółwi".
Czyli i mi! :D Nie mogę się doczekać!


Donmakaron

Liczba recenzji: 235

Elmotoja

Liczba recenzji: 7

Shimrod

Liczba recenzji: 216

Freeman

Liczba recenzji: 18

Kamil

Liczba recenzji: 25

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Doris

Liczba recenzji: 267

StaryMarych

Liczba recenzji: 30

Marta

Liczba recenzji: 19

Sickpriest

Liczba recenzji: 52