Misiaty

Weteran

Gdańsk

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

6 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

@ Lukasz
Kontratak działa tylko na bohatera, który go zaatakował. Dodatkowo bohater ten musi znajdować się w zasięgu zaatakowanego wroga. Czyli Legolas i Gimli we wszystkich wymienionych przez ciebie przypadkach mogą czuć się bezpiecznie. (34.2)


@Dekornyt

Gra może się podobać lub nie (gusta guściki) jednakże jedna uwaga:

"Faza 2: Napad!

Pierwszy gracz bierze stos kart Akcji, który został utworzony przez graczy w fazie Planowanie! i ODWRACA GO, nie zmieniając kolejności kart." Ten cytat chyba wyjaśnia problem jaki możesz mieć z "wstecznym" planowaniem ruchów.


Drogi KamC. Pragnę ci przypomnieć, że obie wspomniane gry powstały znacznie później niż oceniania przez Ciebie gra. Tak więc raczej to Runewars oraz Starcraft to "klony" Gry O Tron.


No niestety to jedyny chyba mankament tej gry. Gra jest wręcz ideałem na komplet graczy, natomiast w mniejszej ilości neutralne prowincje powodują, że gra znacznie traci. Podobno któryś z dodatków to zmienia... ale nie miałem okazji jeszcze tego sprawdzić. Może ktoś inny tu się wypowie.


OCENA:4, dobry solidny produkt (kupiony uszkodzony, mimo iż uszkodzenie prawie nie zauważalne :) )

Do największych wad podręcznika należy fakt, iż jest to jeden z serii podręczników jakie mają wyjść. Wynikiem tego jest, że mimo sporej objętości oraz informacji w nim zawartych, sporo zostało pominięte (jak dodatkowe rasy, pojazdy etc) natomiast jestem pewien, że większość się zdubluje w pozostałych (zasady przede wszystkim).
Pomimo tego jest to wydany na najwyższym poziomie podręcznik do jakich przyzwyczaiło nad Fantasy Flight, a zastosowana mechanika narracyjna znacznie lepiej sprawdza się, niż w WFRP 3ed. Dodatkowo cała książka jest okraszona rewelacyjnymi grafikami (część pochodząca z oryginalnych artworków do SW), czego potwierdzeniem jest przykładowo grafika na wewnętrzych stronach okładek, czy też facjata Boby Fetta zdobiąca kolejną stronę.
Cały podręcznik, aż tryska filmowym klimatem, i już w tym momencie wiem, iż z chęcią zobaczę całą kolekcję trzech podręczników u siebie na półce.


Jagoda

Liczba recenzji: 8

Radosław Michalak

Liczba recenzji: 216

Sniezny

Liczba recenzji: 3

Piotr

Liczba recenzji: 10

Katarzyna

Liczba recenzji: 1

Jędrek

Liczba recenzji: 23

Okot

Liczba recenzji: 8

Przemysław

Liczba recenzji: 11

Krzak

Liczba recenzji: 4

Alexander

Liczba recenzji: 4

Doro

Liczba recenzji: 52

NLoriel

Liczba recenzji: 59

Ragok

Liczba recenzji: 68

Radosław Michalak

Liczba recenzji: 216

Areinu

Liczba recenzji: 18

Wizard_Soul

Liczba recenzji: 27