GROMU - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Kości zgadzają się ze zdjęciami, wszystko bez zarzutu, klimatyczne i czytelne.


Szybka i nieskomplikowana gra, lecz w żadnym stopniu jej to nie ujmuje. Gra się wyjątkowo przyjemnie.


Zagrałem kilka kampanii na podstawie tego podręcznika. Świat jaki można stworzyć na jego podstawie jest straszliwie wciągający. Zasady gry są przejrzyste i nie przytłaczające. Wybór profesji rozległy. Wszystko w zasadzie idealnie ze sobą współgra. Każdy fan gier fabularnych na pewno grał, jeśli nie to pozycja, którą należy jak najszybciej nadrobić.


Każdy kto lubi gry RPG musi zagrać w tą edycje D&D. Gdybym miał zaproponować jeden podręcznik, aby zachęcić osobę, która nigdy nie grała w "Erpegi", aby się do nich przekonała z pewnością była by to właśnie TA edycja, TEGO podręcznika.


Dodatek prawie tak obszerny jak sama podstawa, wprowadza sporo do zabawy, każda nowa postać, wprowadza spore urozmaicenie gry. Gorąco polecam!


Gdy tylko pojawia się propozycja zagrania w tę grę, każdy z grona moich znajomych bezapelacyjnie odpowiada" Tak!". Gra świetna! Polecam każdemu jako dobrą łamigłówkę. Teorie, które powstają podczas grania w tą grę są często genialne i można się wiele pośmiać.


Bardzo ciekawy tytuł, niestety najlepiej zagrać w znanym towarzystwie, gdzie masz jakieś pojęcie o szablonie zachowań swoich przeciwników. Jednak nie jest to gra, w którą można by przegrać długie wieczory. Od czasu do czasu bardzo przyjemna, niestety mi osobiście po 2-3 partiach pod rząd się nudzi.


Bardzo przyjemna gra do towarzystwa, lecz dużo lepiej gra się gdy jest więcej graczy.


Gra nie tylko dla młodszych odbiorców, ale również dla tych starszych, jedna z gier, w które dobrze gra się w towarzystwie alkoholu. Nie wymaga dużo myślenia, a sprawia sporo dobrej zabawy.


Moje pierwsze spotkanie z grą było nie do końca pełne, ponieważ zagrałem w nią nie tak jak karze instrukcja. Drugi raz miałem z nią przyjemność już z pełną pulą zasad i nakazów i niestety przyznać muszę, że dużo lepiej bawiłem się podczas pierwszego spotkania. Gra jest stosunkowo długa i w pewnym momencie ciągnie się jak flaki z olejem. Warto zagrać, bo można pośmiać się z samej zawartości, lecz po jednej rozgrywce gdy nie ma już tego elementu świeżości staje się zwyczajnie nudna.


Gra bardzo dobra na rozruszanie towarzystwa. Prosta, nie skomplikowana i z dużą dozą dobrej zabawy.


Jedna z gier, którą warto mieć nadaje się idealnie do zabawy z rodziną, na grę z kolegami, czy na imprezę z alkoholem. Jak mam okazję to wyrywam się, żeby w nią zagrać. Gorąco polecam, bo warto!


Grałem w nią kilka razy, za pierwszym razem wywarła na mnie spore wrażenie, ale niestety z każdą kolejną grą zaczynała być coraz nudniejsza.


Nie skomplikowana gra, dobra na wieczór z rodziną czy przyjaciółmi. Niestety po pewnym czasie staje się dość przewidywalna.