Rafał - recenzje

W porządku, bez rewelacji

Przyjemny, choć nierewelacyjny gadżet, który może być urozmaiceniem sesji RPG i wprowadzić pewien element przypadku.


Dobry, solidny produkt

Kto lubi zawiesić oko na dobrej grafice, a nie odstrasza go umiarkowana losowość może spokojnie spróbować swoich sił w tej grze.


Dobry, solidny produkt

Wersja faktycznie nadaje się na podróż. Dzięki wygodnej pokrywce można przerwać grę i dokończyć ją w innym miejscu. Kulki przesuwa się trochę gorzej niż dużej edycji.


Dobry, solidny produkt

Zgodzę się z przedmówcą. Mnie również urzekła prostota zasad. Mimo to rozgrywka jest wyzwaniem dla graczy, wyzwaniem w pozytywnym tego słowa znaczeniu.


Dobry, solidny produkt

Dodatek jest bardzo dobry. Pewnym mankamentem jest bardzo rzadkie Mimo, przejmowanie planet przeciwnika, co miało być esencją dodatku.


Dobry, solidny produkt

Dodatek byłby godny polecenia w 100%, gdyby nie cena, ale dla miłośników tytułu będzie do przełknięcia.Misje są ok i urozmaicają w zadowalającym stopniu rozgrywkę.


Dobry, solidny produkt

Mam ostatnio szczęście do tematyki Kuby Rozpruwacza :) Wszyscy Ci, którzy nie mają wielu osób, dzielących ich planszówkowe hobby lub nie posiadają zbyt wiele czasu wolnego, będą usatysfakcjonowani, oczywiście o ile lubią główkować.


Dobry, solidny produkt

Mam mieszane uczucia - z jednej strony bardzo ciekawy pomysł na grę, interesująca mechanika, która się sprawdza, z drugiej strony wykonanie, które mnie nie przekonuje (uważam, że gra jest brzydka) oraz straszna cena, która nie odzwierciedla do końca tego co zastajemy w środku.


Jak dla mnie ideał :)

Zgadzam się z przedmówcą. Nie spodziewałem się, że po Road to the legend seria Descent będzie wstanie mnie jeszcze czymś zaskoczyć, a tu taka niespodzianka. Polecam z czystym sumieniem wszystkim fanom Descenta.


Jak dla mnie ideał :)

W końcu Chaos został porządnie wzmocniony! Dla grających tą talią pozycja obowiązkowa, ale i inni mogą znaleźć tu coś ciekawego.


Jak dla mnie ideał :)

Znacznie lepszy odpowiednik tańszej wersji silver. Warto dołożyć trochę gotówki dla ochrony swojej bezcennej kolekcji kart.


Dobry, solidny produkt

Lubię gry Martin'a Wallace'a za przemyślaną mechanikę, a także dobre ujęcie tematu, dzięki czemu czuje o czym jest gra, tak też jest w tym przypadku. Gra standardowo cechuje się sporym stopniem skomplikowania.


Dobry, solidny produkt

Bardzo porządny segregator, który zapewni ochronę mojej kolekcji Spoilsowych kart. Polecam serdecznie!


Jak dla mnie ideał :)

Kolejna (po Drakuli), gra w stylu jeden ucieka, reszta goni. W przeciwieństwie jednak do wspomnianego tytułu poprawiono tutaj problem, który sprawiał, że uciekający lepiej bawi się od ścigających. Aczkolwiek trzeba pamiętać, że ten rodzaj zabawy jest specyficzny i wymaga, aby wszyscy gracze wykazywali się asertywnością i dużym zaangażowaniem w grę, by jedna osoba nie zdominowała poczynań ścigających.


Dobry, solidny produkt

Szybka, losowa gra przygodowa z klimatem, czyli to co miłośnicy tego gatunku lubią najbardziej. Po kilku partiach zaczyna drażnić losowość...


Dobry, solidny produkt

Fantastyczna gra, chociaż słabo się skaluje. Najlepiej działa w komplecie. Dodatkowo trzeba pamiętać o erracie, bo nie wszystkie strony mają równe szanse.


Dobry, solidny produkt

Karty przyspieszają rozgrywkę. Wadą rozszerzenie są karty w pojedynczych kopiach, wymuszający zakup większej ilości dodatku.


W porządku, bez rewelacji

Ponownie fajne karty, ale w niewystarczającej liczbie kopii, by móc efektywnie je wykorzystać... Osobiście jestem zniesmaczony takim wyciąganiem pieniędzy.


W porządku, bez rewelacji

Karty są ciekawe, ale irytujący jest fakt, że żeby je wykorzystać trzeba zainwestować w więcej niż jedną kopie dodatku.


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobry dodatek! Jeżeli skusiłeś się na podstawkę i jesteś z niej zadowolony, na pewno nie będziesz żałował pieniędzy wydanych na rozszerzenie.